Studna: Ikonický díl z 30 případů majora Zemana se dočká nového zpracování. Brůnu si zahraje David Švehlík

od Šárka Cvrkalová
< 1 minuta čtení
David Svehlik
Zdroj: Profimedia

Studna. Tak se jmenuje díl ze seriálu 30 případů majora Zemana, který si pamatuje dodnes živě každý, kdo ho viděl. Právě příběh tohoto snímku se dočká nového zpracování. Natáčet se začne v únoru a podle režisérky Terezy Kopáčové se bude od původního zpracování výrazně lišit.

„V 30 případech majora Zemana natočili příběh s vymyšlenými motivacemi. Budeme natáčet stejný případ, ale napsaný tak, jak se ve skutečnosti stal. Příběh člověka, který se z normální situace postupně propadá do temnoty, kam nakonec stáhne i své blízké,“ popsala pro Forum24 Kopáčová.

České psycho

26. díl 30 případů majora Zemana si vysloužil přezdívku české psycho. Popisuje totiž příběh psychicky narušeného otce, který zabije svou ženu a pak svého syna donutí podřezat si žíly a skočit do studny. Jenže ne všechny informace ze seriálu jsou založeny na skutečnosti, píše Náš region.

Původně si otce Brůnu, který podle Honzy Zemana nakonec také vraždil, zahrál Jaromír Crha. Role ho proslavila více než mnoho těch, které si zahrál ve filmech, uvádí Reflex. Informace z roku 2014 naznačují, že Brůna nakonec vrahem nicméně nebyl.

Nový přesvědčivý Brůna

Jak se s případem popere nový snímek, který začne vznikat letos v únoru? Které informace budou pozměněny a koho nakonec tvůrci označí za vraha? Na tyto informace si zatím musíme počkat.

Kdo si v novém zpracování zahraje Brůnu, už je nicméně známé. Bude to herec David Švehlík. „Naše hrdiny zachytíme v průběhu mnoha let a David je v tomhle ohledu ideální, jelikož mu divák uvěří jak určité charisma, které mladý Brůna bezpochyby měl, ale i toho démona, který postupně začíná vylézat na povrch,“ uvádí režisérka.

Pokud vše půjde podle plánu, předpremiéru bude mít Studna už letos po prázdninách na festivalu Serial Killer.

Zdroj: Kinotip2, Žena Aktuálně, Reflex, Aha!, Náš region, Forum24

Autor: Šárka Cvrkalová


Sdílet článek:Share on facebook
Facebook

Související články