Sting se v 71 letech udržuje v kondici pohybem. Promluvil i o sedmihodinovém tantrickém sexu

od Šárka Cvrkalová
2 minuty čtení
Sting
Zdroj: Profimedia

V 70. a 80. letech byl hvězdou skupiny The Police, pak se vydal na sólovou dráhu. I po letech je Sting mužem, který dokáže ohromit davy. A to nejen svým typickým hlasem, ale také charismatickým vzhledem. Na to, že je mu 71 let, se udržuje ve skvělé kondici.

„Ztratil jsem mnoho přátel, kteří to do mého věku třeba ani nedotáhli. A tak si já sám vážím každého nového dne, který přijde,“ svěřil se Sting nedávno v rozhovoru pro The Sidney Morning Herald.

Ve formě se udržuje cvičením

Sting nedodržuje žádnou speciální dietu. Jí to, na co má právě chuť. Uvědomuje si ale, že v životě je důležitý pohyb. Proto se každý den snaží chodit na procházky nebo si jde zaplavat. Kromě toho ho také baví jóga.

Na svých sociálních sítích hudebník dokonce občas sdílí videa, ve kterých ukazuje, jaké cviky dělá na posilování končetin i břicha. A s veselými emoticony motivuje fanoušky k tomu, aby to zkusili také.

Jedním takovým snímkem se pochlubil i na svém TikToku, kde má přes 177 tisíc sledujících. Dočkal se milých komentářů a vzkazů od lidí, kteří jeho sílu a energii obdivují.

Jak to bylo s tím tantrickým sexem

Hudebník se kdysi v médiích pochlubil tím, že zažil téměř sedmihodinový tantrický sex. Když se ho ale redaktoři webu The Sidney Morning Herald zeptali po čase, odpověděl se smíchem, že podobný dotaz vlastně čekal.

Když prý tehdy mluvil o sedmi hodinách, měl tím na mysli i večeři, film a další společné zážitky během dlouhého večera. Přiznává tedy, že jeho tvrzení bylo přehnané.

„Dříve jsem se bál mluvit o sexu i se svými rodiči. A teď o něm komunikuji s novináři,“ smál se. „Dnes si uvědomuji, že mám především štěstí, že jsem zdravý. V mém věku je to velký dar,“ dodal ještě.

Zdroj: Daily Mail, The Sidney Morning Herald, Express, TikTok

Autor: Šárka Cvrkalová


Sdílet článek:Share on facebook
Facebook

Související články