Štětka za 210 korun. Aleš Cibulka si postěžoval na ceny karafiátů

od Šárka Cvrkalová
2 minuty čtení
Ales Cibulka
Zdroj: Profimedia

Sám má sice partnera, to ale neznamená, že neslaví Mezinárodní den žen. Aleš Cibulka si každý rok vzpomene na několik žen ze svého okolí a obdaruje je květinami. Letos se rozhodl místo růží zvolit karafiáty, nestačil se ale divit, jak jejich cena stoupla.

Se svým partnerem je už přes 22 let. Ačkoli žije s mužem, ví, co se sluší a patří a jak se má správně jednat s osobami něžného pohlaví. Na jejich svátek tak každý rok nakoupí hned několik kytic.

Letos Cibulka nepočítal s tím, že se potká také s Adélou Gondíkovou, které bylo trochu líto, že pro ni květinu nepořídil. Když si jí ale postěžoval, kolik za pár karafiátů v květinářství chtějí, byla vlastně ráda, že za ni neutrácel.

Chtěl něco jiného než růže

Cibulka je milovník přírody. Nedávno se podle Deníku dal se svým partnerem na chalupaření, užívá si rád čerstvý vzduch a miluje všechno, co roste a kvete.

A s touhle povahou se vyzná i v květinách. Rozhodl se, že svým blízkým letos místo růží nadělí karafiáty.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Adéla Gondíková (@adela_gondikova)

„Kdybych počítal s tím, že tu budeš, tak ti je koupím taky. Koupil jsem troje a jsem bez peněz,“ vysvětlil při náhodném setkání Adéle Gondíkové, která ve videu lituje, že pro ni žádnou květinu nemá.

Když se ho zeptala, kolik karafiáty stojí, nestačila se divit.

„Tahle štětka? Tahle štětka stojí normálně na Pavláku 210 korun,“ prohlásil Cibulka a poukázal na to, že karafiáty na svou cenu rozhodně nevypadají. Pak si postěžoval, že on žádný den mužů nemá, takže je vlastně situace pěkně nefér.

Ty jsou pro tebe

Gondíková se nejprve podivila tomu, že se s takovou cenou Cibulka pořádně plácnul přes kapsu. Označení, které dal moderátor květinám, ji pobavilo, s humorem se proto zeptala, pro jakou štětku ty květiny Cibulka má.

On její humor s radostí opětoval odpovědí: „Pro tebe.“ Je vidět, že jsou Adéla s Alešem dobří přátelé, ani jednoho se totiž kontroverzní humor nijak nedotkl a společně se hláškám na konci videa hlasitě zasmáli.

Pro koho moderátor květiny kupoval, to sice neprozradil, je ale jasné, že když za ně byl ochotný dát takové peníze, daruje je jistě s láskou. Všechny tři obdarované tak mají štěstí, že mají ve své blízkosti takového gentlemana, jako je právě on.

Zdroj: Instagram, Super, Deník

Autor: Šárka Cvrkalová


Sdílet článek:Share on facebook
Facebook

Související články