Štěpánka ze Svatby na první pohled ukázala rodinu. Víme, po kom zdědila svoji krásu

od Nikola Jaroschová
2 minuty čtení
štěpánka hadenová
Zdroj: Archiv Štěpánka Hadenová

Reality show Svatba na první pohled se stala velice oblíbenou. Šlo totiž o úplně něco nového, co diváci předtím neznali. Jednou z účastnic byla Štěpánka, která se do paměti diváků zapsala především díky své veselé povaze a krásnému vzhledu.

Štěpánka Hadenová je známá díky reality show Svatba na první pohled, která byla vysílána minulý rok na TV Nova. Odborníci pro ni zvolili partnera Pavla Dleska, který je kuchař.

V bezpečí s rodinou

Štěpánka, která pochází z Rokycan, ví, jaká úskalí přináší aktuální situace, která ovlivňuje každého občana v České republice. Mladá kráska si je vědoma toho, že alespoň krátký čas strávený s rodinou zlepšuje psychické zdraví.

Vyrazila tedy za svou rodinkou a nezapomněla se se svými nejbližšími vyfotit. Před nedávnem se na svém instagramovém profilu pochlubila fotografií, na které ukázala, po kom zdědila neuvěřitelný šarm a krásu.

Na fotografii pózuje s maminkou Annou a sestrou Andreou. Fanoušci na nic nečekali a příspěvek začali lajkovat ve velkém. Jeden z nich pak dodal, že dámy vypadají jako trojčata. A s tím musíme souhlasit i my. Všem ženám to doopravdy sekne a jsou si velice podobné.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Štěpánka Hadenová (@stepanka_hadenova)


K příspěvku pak Štěpánka dodala: „Rodina je to nejcennější, co v životě máme.“ To je naprostá pravda a je potřeba dávat pozor i na zdraví svých rodinných příslušníků. Doufejme tedy, že se aktuálně izoluje pouze s těmito kráskami, nebo byla fotka nalezena v archivu.

Nikdo by přece nechtěl zbytečně riskovat a nakazit se nebezpečným virem. Věříme, že je Štěpánka zodpovědná a opatření dodržuje se vším všudy.

Manžel sympaťák

Vy, co jste sledovali oblíbenou show, víte, že se Štěpánka vdala za Pavla, se kterým si velice sedla. Až na malé neshody působili v pořadu jako ten nejspokojenější pár a odborníci se trefili na sto procent.

Některé páry se po natáčení pořadu rozvedli, tyto dvě velice sympatické osoby však zůstaly spolu. To, že si manžel Pavel umí udělat srandu sám ze sebe, potvrdilo nedávné video, které se objevilo na sociálních sítích.

Pravděpodobně si pamatujete, jak Pavel vypadá. Společně se Štěpánkou vyrazil do kadeřnictví, na své hlavě však nemá žádné vlasy. Kadeřník ho tak pouze rychle učesal. Video se fanouškům velice líbilo a v komentářích padají samé vtipné reakce.

V jednom z posledních příspěvků kráska prozradila, že pro své fanoušky chystá něco nového. My budeme netrpělivě vyčkávat, co představí. Doufejme, že to bude stát za to.

Autor: Štěpán Pacík


Související články