Štěpánka ze Svatby na první pohled udělala radikální změnu vzhledu. Téhle kočce byste řekli ano i vy

od Nikola Jaroschová
< 1 minuta čtení
štěpánka hadenová
Zdroj: Archiv Štěpánka Hadenová

Ještě donedávna ji nikdo neznal, ale po spuštění show Svatba na první pohled se stala celebritou. Její jméno je Štěpánka Hadenová, a i když v showbyznysu ještě pořádně chodit neumí, jistě o ní do budoucna uslyšíme.

Svatba na první pohled je reality show televize Nova, která vznikla podle amerických předloh. Náhodní lidé se v ní potkají na své svatbě, aniž by do té doby měli tušení, že vůbec existují.

Pak spolu odjedou na líbánky a po měsíci zjistí, zda se k sobě hodí, či nikoli. Jednou ze soutěžících, kterou si budou lidé pamatovat, se stala Štěpánka, která se dala dohromady s partnerem Pavlem.

Její Instagram je najednou plný srdíček

Instagram měla Hadenová už dříve, ale velké slávě se netěšila. K jejím fotografiím sem tam přibyl nějaký ten komentář. Navíc jich sama příliš nezveřejnila.

Je ale vidět, že po ukončení show Svatby na první pohled si sama začala věřit a přidává odvážnější fotky, aby na ně lidé mohli reagovat a aby s nimi prostřednictvím sociální sítě komunikovala.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Štěpánka Hadenová (@stepanka_hadenova)

Na poslední fotce byste možná ani nepoznali, o koho jde. Štěpánka totiž udělala se svým vzhledem radikální změnu, a je třeba říci, že to bylo jen a jen k lepšímu.

Je otázkou, zda to bylo kvůli tomu, že se mladá žena cítí slavnější, a chce proto dobře vypadat, nebo zda za tím byl jiný důvod? Každopádně takovou krasavici byste u oltáře neodmítli.

A myslí si to i lidé v komentářích, které jsou zaplaveny srdíčky a slovy chvály. Podle některých je Štěpánka doslova boží. Jak se bude mladé celebritě dařit v budoucnu, není jisté, ale rozhodně se máme na co těšit.

Autor: Šárka Cvrkalová


Související články