Štěpán Kozub zve na své vystoupení v O2 aréně. Vtipné video ocenil i Leoš Mareš

od Markéta Krejčí
2 minuty čtení
Stepan Kozub
Zdroj: Nextfoto

Štěpán Kozub začínal jako herec. Postupem času se ale vyprofiloval v úspěšného komika. Vrcholem jeho prozatímní kariéry bude one man show ve vyprodané O2 areně. Štěpán tak připravil pro své fanoušky speciální instagramovou pozvánku, která byla pořádně originální. Ocenil ji dokonce i Leoš Mareš.


Štěpán Kozub je talentovaný mladý herec pocházející z Ostravy. Televizní diváci jej mohou znát z filmu Jana Hřebejka Zahradnictví: Dezertér či ze snímku Davida Ondříčka Zátopek.

Postupem času se ale ukázalo, že Štěpán je nejen nadaný herec, ale že má také velmi výrazný komediální talent. Ten se začal projevovat už v jeho autorském projektu improvizačního uskupení Tři tygři.

Jako komik vyprodal O2 arenu

Kozub ale zašel ještě dál a se svým stand-upovým programem začal objíždět kluby. Poté se mu ale podařilo něco, co v našich končinách nemá obdoby.

Talentovanému umělci se podařilo vyprodat O2 arenu. Na jeho představení se tak přijde podívat 12 tisíc lidí. Ceny přitom nebyly zcela lidové — ty nejlevnější lístky stály skoro tisíc korun, ty nejdražší téměř pět tisíc.

Ve videu to vzal pořádně zostra

Štěpán Kozub se nyní na svém instagramu připomněl svým sledujícím, aby na jeho vystoupení nezapomněli. A udělal to pomocí originálního videa.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Štěpán Kozub (@stepankozub_official)

Na něm je zachycena cesta Štěpána a jeho týmu právě do pražské haly. „Právě jsme na cestě do pražské O2 areny udělat tam trochu skandál, protože jsme se dozvěděli, že s náma možná trošku vedení O2 areny vy*ebává,“ nebere si servítky Kozub. Každému je ovšem jasné, že se jedná zase o nějaký jeho propracovaný žert. Aby sledující poznali, o co vlastně jde, budou si muset počkat na další díl.

Leoš Mareš se pořádně pobavil

Prozatím si ale mohou užít toto video, které mapuje Štěpánovu cestu s jeho spolupracovníky, kteří nejsou úplně tak zapálení, jak by si hlavní aktér představoval.

Video mělo na instagramu velký úspěch. Dokonce jej na svém profilu sdílel i Leoš Mareš. „Tohle je boží. Už jsem to viděl třikrát,“ napsal na sociální síť známý moderátor. Kozubův humor je mu tak zřejmě velmi blízký.

Zdroj: Instagram, Novinky

Autor: Markéta Mladá


Sdílet článek:Share on Facebook
Facebook

Související články