Štěpán Kozub zdědil nekorektní humor po svém dědovi. Jako důkaz použil zhruba 22 let starou fotku

od Markéta Krejčí
< 1 minuta čtení
Kozub Stepan
Zdroj: Profimedia

Vánoční čas je často i čas vzpomínek na ty, kteří na tomto světě už nejsou. Zavzpomínat se rozhodl i oblíbený herec a komik Štěpán Kozub. Na svém Instagramu zveřejnil přes dvacet let starou fotografii, na které je zachycen se svým dědečkem.

Štěpán Kozub je známý český herec, jehož popularita neustále stoupá. Je také jedním z protagonistů improvizační show Tři tygři.

Humor bez hranic

V té vystupuje společně s Albertem Čubou, Robinem Ferrem a Vladimírem Polákem. Jejich devízou je velmi nekompromisní a nekorektní styl humoru.

Nyní Štěpán odhalil, po kom svůj velký smysl pro humor zdědil. Podle jeho poslední zveřejněné fotografie na Instagramu to bylo zřejmě po dědovi.

Humor má v genech

„Já na fotce s dědečkem! Děda byl plný humoru! Celé dny si pískal nebo zpíval! Vyprávěl různé příhody z mládí a já vždycky rád poslouchal,“ napsal k fotografii talentovaný herec.

O tom, že děda byl veselá kopa, svědčí i fakt, že je na ní zachycen s malým Štěpánem na klíně. Tomu tam může být kolem tří let. V puse už má ale cigaretu.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Štěpán Kozub (@stepankozub_official)

Pobavil své sledující

To velmi pobavilo jeho sledující. Zareagoval také Štěpánův kolega ze Tří tygrů Albert Čuba, který napsal: „Ty vogo, fakt ti dal děda do pusy cígo?!“

Na to Kozub okamžitě zareagoval a odpověděl: „Hej, vůbec nevíš, co je vesnický život!“ vysvětlil úspěšný bavič s humorem sobě vlastním.

Zbytek popisku fotografie je ale ve vážnějším duchu. „Už tady pár let není a rád bych na něj zavzpomínal prostřednictvím této fotografie, staré přes dvacet let! Tak dědečku! Opatruj se mi tam nahoře! Ahoj!“ končí své upřímné vyznání Štěpán.

Zdroj: Instagram, Novinky.cz

Autor: Markéta Mladá


Sdílet článek:Share on Facebook
Facebook

Související články