Štěpán Kozub začal cvičit, aby si vyčistil hlavu. V dospívání vážil 115 kilogramů

od Šárka Cvrkalová
2 minuty čtení
Stepan Kozub
Zdroj: Nextfoto

Když byl v pubertě, nepatřil zrovna k hubeným jedincům. Štěpán Kozub se později vypracoval, a v současné době se dokonce čtyřikrát týdně věnuje cvičení v posilovně. Důvod, proč začal cvičit, ale není nespokojenost s postavou. Na sociální síti přiznal, že si chtěl vlastně jen vyčistit hlavu.

V době dospívání vážil okolo 115 kilogramů, připomíná server Blesk. Pak ale změnil jídelníček a začal se více pohybovat. Podařilo se mu nadbytečná kila shodit. To ale neznamená, že už nemá tendenci na sobě pracovat.

Chtěl si především vyčistit hlavu

Kozub se na své sociální síti teď často chlubí fotografiemi z tělocvičny, ukazuje své vypracované paže a celkově to, že se změnil. A lidé se ptají, co ho k pravidelnému posilování vedlo. Komik se proto rozhodl odpovědět.

„Už delší dobu jsem hledal něco, při čem bych si dokázal čistit hlavu. Nějaký koníček, aktivitu mimo herectví. No a je to tady! Po dlouhém hledání jsem na to přišel! Je to zhruba 3 měsíce, co chodím pravidelně cca čtyřikrát týdně do posilovny,“ pochlubil se.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Štěpán Kozub (@stepankozub_official)

Vysvětlil, že dělá především silová cvičení a intenzivní trénink. Tedy se nevěnuje hubnutí, ale spíše formování a posilování těla. A jak sám říká, funguje to. Jeho tělo vypadá lépe a hlavu se mu podařilo vyčistit.

Srovnávají ho s Mikulcovou

Jak v minulosti napsal i server Extra, Kozubovi fanoušci jsou z jeho proměny nadšení. V posilování mu velmi fandí a jeho fotky komentují pozitivními slovy.

Někteří ho dokonce srovnávají s českou kulturistkou Věrou Mikulcovou, která má za sebou už stovky hodin v posilovně a je to na jejím těle také vidět.

„Paráda, tak to má být. Hlava se krásně vyčistí,“ napsal uživatel Filip. „Cvičení dodává odvahu a udržuje silnou mysl. Hlavně že si našel, co tě baví a co ti pomáhá,“ doplňuje paní Iveta.

Zdroj: Instagram, Blesk, Expres

Autor: Šárka Cvrkalová


Sdílet článek:Share on facebook
Facebook

Související články