Štěpán Kozub ukázal skvělou práci maskérů. Vypadá, jako kdyby ho přepadli v noci na ulici

od Raina Tomanová
2 minuty čtení
stepan kozub
Zdroj: Nextfoto

Štěpán Kozub platí za velmi vtipného člověka, který se nebojí udělat legraci i sám za sebe. Je to mistr mluveného slova a jeho stand-up milují lidé po celé republice. Teď se ale pochlubil na internetu s prací jiných lidí.


Herec se na instagramu ukázal fanouškům poté, co se maskéři vyřádili na jeho obličeji. Vypadá naprosto věrohodně, protože byste mu uvěřili, že šel v noční hodiny sám temnou uličkou a přepadli ho.

Lidé si mysleli, že ho opravdu někdo napadl

Jedno oko má normálně otevřené, na druhé ale vůbec nevidí. Levá polovina jeho obličeje vypadá jako po nájezdu několika zlodějů, kteří si ho vzali do parády. Fanoušci jsou ale nadšení, protože oceňují práci, kterou si maskéři dali.

Bohužel někteří nepochopili, že se jedná pouze o vtip a o přípravu na představení nebo natáčení. „No teda, kterej kr***n si na vás počkal,“ zní jeden z nich. Ostatní jen krčí rameny, že někdo nepoznal, že se jedná o práci profesionálů.

„To vypadá, jako kdyby byl na guláš festu u nás o víkendu,“ píše jeden sledující, podle jehož slov bylo na zmíněné akci veselo.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Štěpán Kozub (@stepankozub_official)

Komediální talent na prknech i na plátně

Štěpán Kozub se v posledních letech může chlubit několika úspěchy. Patří mezi naše nejvytíženější herce. Není divu, protože takový talent tu dlouho nebyl. Skeče, v nichž vystupuje se svými kolegy, jsou i na internetu velkým hitem.

Jeho komediální talent můžete vidět nejen na prknech Divadla Mír, kde vystupuje v seskupení Tři tygři, ale také na filmovém plátně.

S Veronikou Žilkovou si zahrál ve filmu Spolu, kde ztvárnil jejího syna. Objevil se také ve snímku Tři tygři ve filmu: Jackpot, na němž se podílel také producentsky.

Kozub se může těšit i z vyprodané O2 arény, kde bude vystupovat v prosinci.

Zdroj: Instagram

Autor: Raina Tomanová


Sdílet článek:Share on Facebook
Facebook

Související články