Štěpán Benoni si splnil sen srubem na Šumavě. Založení rodiny se do budoucna nebrání

od Šárka Cvrkalová
2 minuty čtení
Stepan Benoni
Zdroj: Profimedia

Štěpán Benoni je herec, kterého diváci ještě donedávna mohli vídat v Ordinaci v růžové zahradě. Tam nicméně jeho postava skončila tragicky. Nadále nicméně herec hraje v seriálu ZOO. Podle něj je velmi důležité mít v životě k práci ještě další koníčky. A jedním z těch jeho je i bydlení a starost o srub na Šumavě.

Odchod záchranáře Marka z Ordinace nese mnoho fanoušků velmi špatně. Na sociálních sítích se kvůli smrti jeho postavy objevila celá řada komentářů. To nicméně znamená, že jako herec sehrál Benoni svou roli skvěle.

Je třeba mít koníčky

Štěpán Benoni je toho názoru, že jako herec člověk vlastně nic pořádného neumí, proto je třeba mít koníčky, kterým se věnuje ve volném čase.

„Jako herec celý život jenom hrajete, že někým jste nebo že něco umíte, ale přitom nic z toho nejste. A nic neumíte,“ říká s tím, že herectví není nic konkrétního. Proto se rád věnuje i dalším věcem. Rybaří, v poslední době docházel také na střelnici.

Splněný sen

Štěpán si dlouho přál mít chatu nebo chalupu. Před šesti lety si se ženou Vlaďkou pořídili srub. Rušný městský život vyměnil za dřevostavbu na Šumavě, dva koně a psy.

„Přál bych si přistavět ke srubu ještě jedno takové křídlo s otevřeným krovem, aby se zvětšily společné obytné prostory,“ plánuje herec do budoucna.

Co se týče založení rodiny, tomu se Štěpán nebrání. Tvrdí ale, že prozatím to není na pořadu dne a že má ještě čas.

„Dokážu si představit, že bych měl hodně dětí. Naopak bych nechtěl jedináčka. Sám mám o dva roky staršího bráchu a o jedenáct let mladší ségru, tak si myslím, že je dobře mít víc dětí. Nijak ale tohle nehrotíme. Až to přijde, tak to přijde. Určitě jednou děti mít budeme,“ řekl v rozhovoru v roce 2022.

Zdroj: Marianne, Prima ženy, Novinky, TV Nova, Blesk

Autor: Šárka Cvrkalová


Sdílet článek:Share on facebook
Facebook

Související články