Štefan Margita ukázal fanouškům nikdy nezveřejněné snímky Hany Zagorové. Jsou veselé a pozitivní

od Šárka Cvrkalová
2 minuty čtení
stefan margita hana zagorova
Zdroj: Czech News Center / Pavel Machan, Martin Hykl / CNC / Profimedia

Po zpěvačce Haně Zagorové bude svět smutnit ještě dlouho. Fanoušci i slavné osobnosti si ji už několikátý den připomínají příspěvky na sociálních sítích. Vzpomínají na to, jak důležitá pro ně Hanička Písnička byla. Je jasné, že nejvíce ztrátu pociťuje její manžel Štefan Margita.


Několikrát ji zachránil a volal pro ni záchranku, stál při ní až do poslední chvíle. Jeho žena pro něho byla vším, a je pro něj tedy velkou ránou, že už Hanka Zagorová není mezi živými.

Nějaký čas Margita otálel, než se v médiích svěřil, jak se cítí. Teď se rozhodl jako poctu Zagorové sdílet s fanoušky několik fotografií, které se nikdy předtím neobjevily v žádných novinách a nikdy nekolovaly po internetu. Společně se sledujícími na instagramu zavzpomínal na Hanku s pomocí snímků, které ukázal světu úplně poprvé.

Sama i po boku slavných

„Nikdy nezveřejněné fotografie. Moc mi chybíš!“ napsal Margita stručně k příspěvku. V něm svým sledujícím ukázal řadu fotografií, na kterých se Hana Zagorová usmívá, užívá si společnosti svých blízkých nebo se věnuje svým oblíbeným činnostem.

Na první černobílé fotografii zpěvačka objímá květináč s rostlinou a směje se od ucha k uchu. Přesně takovou – veselou a usměvavou si ji bude většina lidí pamatovat.

Na dalším snímku pózuje Zagorová v černých šatech fotografovi, který se pokouší zachytit její přirozenou krásu.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Štefan Margita (@stefanmargita_official)

Pár fotek zachycuje Haničku také se slavnými kolegy z řad zpěváků. Na jednom snímku drží mikrofon a užívá si vystupování vedle Lucie Bílé, na tom dalším je vidět, že si zazpívala i s Karlem Gottem. S tím dnes už společně sdílí nejspíš historky ze života v pěveckém nebi.

Zagorová si uměla užívat života. Byla veselá a pozitivní za každé situace, společenská, přátelská, uměla se pro rodinu a přátele doslova rozdat.

Ze snímků, které Margita přidal, je to krásně vidět. Není se tak čemu divit, že v komentářích se objevuje řada milých vzkazů.

Pozdravy do nebe

Fanoušci Zagorové pod snímky připisují milá slova. Posílají jí tam nahoru pozdravy, vzpomínají na to, jak byla skvělá.

„Anděl,“ píše jeden sledující. „Byla tak nádherná,“ dodává další. Při čtení těchto vzkazů se pravděpodobně Margitovi vkrádají slzy do očí.

Zdroj: Instagram

Autor: Šárka Cvrkalová


Sdílet článek:Share on Facebook
Facebook

Související články