Štefan Margita si nechal udělat odlitek své tváře. 30 minut musel dýchat jen nosem

od Šárka Cvrkalová
2 minuty čtení
Stefan Margita
Zdroj: Nextfoto

Poslední měsíce pro Šrefana Magritu nebyly kvůli smrti jeho manželky Hany Zagorové snadné. Nedávné útoky podvodníků, kteří se za něj vydávali na sociálních sítích, mu příliš nepomohly. Teď už je ale zase v plné síle a na svém skutečném instagramu sdílí s lidmi zážitky z práce.


Bez špetky empatie se rozhodli v nedávné době Margitu zneužít internetoví šmejdi. Ti vytvořili hned několik falešných profilů, použili jeho fotografie a začali kontaktovat jeho fanoušky, píše server TV Nova.

„Hodně z vás mi píše ohledně falešných účtů, které si vás přidávají a následně vám i píší. Prosím, nereagujte na tyto zprávy a profily rovnou nahlaste,“ uvedl tehdy Margita. Situace se tak naštěstí velmi rychle vyřešila.

Práce ho přivádí na jiné myšlenky

V několika minulých měsících měl Margita starostí až nad hlavu. Teď se pokouší naplno věnovat své práci, která ho přivádí na jiné myšlenky. Na svém instagramu se například svěřil s tím, jak si nechal vyrobit odlitek své tváře pro nové představení.

Fanouškům ukázal fotografii, na které leží v křesle a téměř celý obličej má pokrytý sádrou. A podle jeho slov nebylo vůbec snadné vydržet 30 minut dýchat pouze nosem.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Štefan Margita (@stefanmargita_official)

„Dnes jsem navštívil dílny Národního divadla, kde mi mistr ve svém oboru kašér Zbyněk Heran vytvořil odlitek tváře pro nové představení Don Buoso,“ vysvětlil.

Zasloužil si obdiv

Fanoušci Margity jsou rádi, že je mu lépe a dokáže po dlouhé době myslet na něco pozitivního. Pod jeho příspěvkem tak lidé připisují pouze milé komentáře. Někteří ho obdivují, jiní povzbuzují.

„Rýma by asi byla průšvih,“ myslí si paní Jana. „Pane Štefane, klobouk dolů, co vše musíte vydržet. Jaké asi byly vaše myšlenky po dobu 30 minut než sádra zatvrdla,“ ptá se uživatelka Iveta.

Je vidět, že sledující jsou rádi, že je Margita v pořádku, věnuje se své práci a prožívá chvíle, během kterých myslí jen na hezké věci. Sám umělec je prý na výsledky sádrového odlitku velmi zvědavý.

Zdroj: Instagram, Stars24, TV Nova, OnlyU

Autor: Šárka Cvrkalová


Sdílet článek:Share on facebook
Facebook

Související články