Štefan Margita se naštval na Jaromíra Soukupa kvůli své ženě. Je to magor, řekl

od Markéta Krejčí
< 1 minuta čtení
Stefan Margita
Zdroj: Profimedia

Majitel TV Barrandov a také moderátor několika jejích pořadů si pustil pusu „na špacír“. V jedné ze svých relací uvedl, že podle jeho dobře informovaného zdroje se rozpadlo manželství Štefana Margity a Hany Zagorové. Reakce slavného pěvce na sebe nenechala dlouho čekat.

Jeden z našich nejslavnějších tenoristů Štefan Margita a populární zpěvačka Hana Zagorová jsou považováni za jeden z nejstabilnějších párů.

Místo oslav rozchod?

Dokonce by letos měli oslavit 30. výročí svatby, tedy takzvanou perlovou svatbu. Podle některých ale k oslavě už nedojde, pár se totiž měl údajně rozejít.

S informací přišel podle portálu Expres ve svém pořadu Jaromír Soukup. Ten navíc vyprávěl, jak se se slavným párem velmi dobře zná.

Margita se údajně nestará a létá po světě

„Je to takové zvláštní. Dříve Hana Zagorová doprovázela Štefana Margitu na každý koncert, teď to už tak není,“ začal své spekulace Soukup.

„Štefan Margita stále vystupuje po světě. Jestli na tom jeho žena není dobře, tak by mi přišlo spíš logičtější, že se o ni bude starat,“ doplnil na závěr.

Pravda se zřejmě teprve ukáže

Není proto divu, že všichni netrpělivě očekávali, co k tomu slavný pár řekne. Téměř vzápětí se vyjádřil slavný pěvec a servítky si rozhodně nebral.

„Je to magor,“ řekl podle AHA! jasně a stručně časopisu Rytmus života. Pak ale situaci dále vysvětlil. Hanka ho nemůže doprovázet, protože má stále velké potíže se svými zády.

To ale samozřejmě neznamená, že musí s vystupováním okamžitě přestat. „Po koncertu se vždycky vracím domů,“ vysvětlil ještě časopisu. Až čas ukáže, zda Soukup opravdu střílel „naslepo“, nebo zda na každém šprochu…

Zdroj: AHA!, Expres, Rytmus života

Autor: Markéta Mladá


Sdílet článek:Share on Facebook
Facebook

Související články