Štefan Margita nahrál video o plánovaném koncertu na počest Hanky Zagorové. Měl slzy v očích

od Šárka Cvrkalová
2 minuty čtení
stefan margita
Zdroj: Profimedia

Štefan Margita od smrti své milované ženy Hanky Zagorové sdílel s fanoušky několik fotografií a dával veřejně najevo svůj smutek. Teď se ozval s dojemným videovzkazem. Ve svém prvním výstupu od úmrtí legendární zpěvačky slíbil fanouškům něco, co je dojalo.


„Zdravím vás vlastně poprvé od doby, co se stala ta tragédie. Není to lehké období, ale i tak vám chci říci, co jsme s Hankou ještě chystali a chceme ještě uskutečnit,“ začal svůj proslov na první pohled unavený Margita.

Je vidět, že stále truchlí. Poslední dny pro něho byly rozhodně velmi náročné, přesto se ale snaží myslet na fanoušky a především na Hančin odkaz. Proto se svěřil, že osud sice Hance nepřál, on pro ni ale ještě chystá jedno velké překvapení.

Osud tomu nenahrál

„Když jsem dělal poctu Karlu Gottovi, tak jsem po druhém koncertu dostal pozvání na svůj vlastní koncert do O2 areny. Když jsem přijel domů, tak jsem to Hance oznámil. Řekl jsem jí, že to bude její velký návrat po dlouhé době. Bude opět na jevišti a zazpívá svoje písničky,“ vzpomíná hudebník.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Štefan Margita (@stefanmargita_official)

Měl prý za to, že by mohla Hanka zazpívat některé své slavné hity, například Rybičko zlatá, přeju si, nebo duet Můj čas. Ona se na to velmi těšila a byla nadšená. „Osud nám ale nenahrál. Stala se tragédie a svou milovanou Hanku já tu už nemám,“ říká dále Margita.

Při těchto větách bylo vidět, že se mu do očí vkrádají slzy a je pro něho velmi náročné o věci mluvit. Rozhodl se ale, že i tak koncert, který s Hankou plánoval, uskuteční. A to včetně jejích písniček – jako poctu zpěvačce, kterou miloval nejen on, ale i davy fanoušků.

Na viděnou v lednu

„Drazí přátelé, když dovolíte, my ten koncert uskutečníme. 24. ledna 2023 v O2 aréně. Chci vám slíbit, že písnička Rybičko zlatá, přeju si a duet Můj čas na tom koncertě zazní,“ slíbil Margita s tím, že právě tyto dvě písničky si Hanka chtěla po jeho boku zazpívat.

Hosty se Margita rozhodl prozatím neprozradit, slíbil ale, že dorazí elita pěveckých umělců a rozhodně se bude na co těšit. „Těšíme se na vás. Celý koncert bychom s vaším dovolením rádi věnovali Hance,“ doplnil. A fanoušci v komentářích jsou z jeho slov nadšení.

Kromě milých sledujících posílají Margitovi srdíčka i slavní umělci v čele s Lucií Bílou, Simonou Krainovou, Yvettou Blanarovičovou nebo Leonou Machálkovou. Už teď je jasné, že koncert bude velkolepý a bude Hance poctou, kterou si tam nahoru zaslouží.

Zdroj: Blesk, Instagram

Autor: Šárka Cvrkalová


Sdílet článek:Share on Facebook
Facebook

Související články