Štefan Margita by dnes s Haničkou slavil její narozeniny. Místo toho zveřejnil fotku, na níž zpěvačka vypadá jako anděl

od Šárka Cvrkalová
2 minuty čtení
stefan margita
Zdroj: Profimedia

Hana Zagorová by dnes oslavila 76. narozeniny. Lidé opouští svět i v mnohem pozdějším věku, bohužel ale byla zpěvačka nemocná a po dlouhodobých problémech zemřela jen pár dní před svými narozeninami. O to větší rána to je pro všechny blízké a především pak pro Štefana Margitu.


Manžel Zagorové v posledních dnech prožívá velmi těžké chvíle. Smrt jeho milované Haničky Písničky ho zasáhla. Snaží se myslet na pozitivní věci, má ale mnoho zařizování okolo pozůstalosti.

Pravidelně si teď Štefan ulevuje na svém instagramu, kde společně s fanoušky na Hanku vzpomíná.

Dobře ví, že na smutek nemůže být sám. Nedávno tak zveřejnil například snímky, které se nikdy předtím do médií nedostaly. Dnes je ale příspěvek daleko smutnější než ty předchozí. Margita se totiž svěřil, že by jeho zesnulá žena oslavila 76. narozeniny.

Smutný den

„Neříct nic někdy znamená říct úplně všechno. Dnes bychom společně oslavili tvoje narozeniny… Miluju tě!“ napsal hudebník k fotografii, kterou s fanoušky sdílel na sociální síti. Na té ukázal Hanku takovou, jakou si ji fanoušci pamatují.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Štefan Margita (@stefanmargita_official)

I když má oči zavřené, usmívá se od ucha k uchu. Se světlými vlasy a v bílé košili vypadá jako anděl. Margita o ní také tak v posledních dnech několikrát mluvil. Byla pro něho andělem, který dělal jeho život veselejším. Překonat stesk je tak velmi náročné.

Srdce od velkých celebrit

První komentář pod snímkem je od Lucie Borhyové. Ta přidala jenom tři srdíčka, další slova jsou zcela zbytečná. Lucie Bílá pak přidala další srdce a smutně napsala: „Haničko naše milovaná…“

Kromě celebrit si společně s Margitou posteskla řada fanoušků, kteří neměli tušení, že zemřela zpěvačka jen pár dní před narozeninami.

„Moc na Hanku myslím a dnes posílám přání do nebe. Ona je tady pořád, jen už ji nevidíme. Milý Štefane, drž se!“ vzkázala hudebníkovi jedna z fanynek. „Bude tu s námi dál, vaše milovaná Hanička. Je to velmi smutné a bolestné. Pokud možno, přeji vám hezký den,“ dodala další.

Podobná slova jistě Štefana Margitu bolí, na druhou stranu ví, že ve svém smutku není sám. Především proto se nejspíš také se vzpomínkami a steskem podělil. Dříve či později smutek přebolí, je ale jasné, že na Haničku Písničku budou lidé vzpomínat ještě hodně hodně dlouho.

Zdroj: Instagram

Autor: Šárka Cvrkalová


Sdílet článek:Share on Facebook
Facebook

Související články