Starší syn Simony Krainové oslavil 12. narozeniny. Narodil se předčasně a byl menší než lahvička na mléko

od Denisa Weisová
2 minuty čtení
simona krainova
Zdroj: Martin Hykl Czech News Center / CNC / Profimedia

Syn známé české modelky Simony Krainové oslavil v pátek narozeniny. Jedná se o staršího z jejích dvou dětí, Maxe, kterého přivedla na svět přesně před dvanácti lety. Modelka na svůj instagram přidala několik vzpomínkových fotek.


Na fotkách můžeme vidět jak novější snímky Maxe, který jako by mamince z oka vypadl, tak i starší, na kterých je po boku mladšího brášky Bruna. Na jedné fotografii můžeme obdivovat rodinku včetně tatínka Karla Vágnera, z dob, kdy byl Maxík ještě batole.

V popisku Simona zavzpomínala na narození synka

Modelka přidala i srdceryvné vzpomínky v popisku fotografie a krátké přání synovi k jeho narozeninám. „Přesně před dvanácti lety jsem dala život mému prvnímu synovi,“ připsala dojatá modelka, které syn roste před očima. „Byla jsem tehdy zmatená a plná strachu z toho, co mě čeká a nemine. Zodpovědnost a mateřství jsem na míle obcházela a odkládala na dobu neurčitou,“ přiznává, že vidina rodiny a dětí ji kdysi příliš nelákala.

„Pak přišel on. Ukázal mi lásku, která nemá hranice, nedá se uchopit a přesně nazvat ani popsat,“ vzpomíná modelka, která nedávno pořídila nemovitost v Dominikánské republice, kam by se chtěla jednou i s celou rodinou přestěhovat.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený simonakrainova (@simonakrainova)

Když se Max narodil, otočil se modelce život o 180 stupňů

„Narodil se předčasně a byl menší než lahvička na mléko,“ podotkla Simona. Začátky s malým Maxíkem opravdu neměla po předčasném porodu císařským řezem v roce 2010 snadné. Po skoro měsíci stráveném v porodnici na pozorování kvůli komplikacím přišel Max na svět dva týdny před stanoveným termínem.

„Byl tak křehký a zranitelný a tak moc jsem se o něho bála,“ vzpomíná dodnes na bolestivé začátky jejího života jako maminky. „A bojím se pořád a pořád budu. Dokud bude chtít, nepustím jeho ruku a vedle jeho kroku budu držet ten svůj, ať se vydá, kamkoliv bude chtít. Já jej budu následovat a respektovat, naslouchat a milovat navždy,“ ukončila svou zpověď.

Zdroje: Instagram Simony Krainové, iDNES

Autor: Denisa Weisová


Sdílet článek:Share on facebook
Facebook

Související články