Stanislava Jachnická navštěvuje posilovnu a chodí na kryoterapie. Bolest kloubů vyřešila včelím jedem

od Markéta Krejčí
2 minuty čtení
Jachnicka Stanislava
Zdroj: Nextfoto

Stanislava Jachnická patří mezi ty umělce, kteří mají stále co dělat. Pokud zrovna nehraje v divadle, tak natáčí nebo dabuje. Když má chvilku volno, snaží se pracovat alespoň na svém zdraví. Ve svých instagramových stories se nedávno pochlubila snímky z posilovny, a dokonce svým sledujícím prozradila pořádně drastický způsob, kterým si léčí klouby.

Ačkoliv se Stanislava Jachnická už nějaký ten pátek neobjevuje v nekonečném seriálu Ulice, ani náhodou to neznamená, že by neměla co dělat.

Pořád v jednom kole

Sympatická bruneta patří mezi nejobsazovanější tuzemské dabérky. Na televizních obrazovkách se nedávno objevila například v úspěšném seriálu Chlap a lidé ji mohou také pravidelně vídat ve Vršovickém divadle MANA.

Oblíbená herečka si je moc dobře vědoma svého závratného pracovního tempa. Když má alespoň trochu volno, se snaží pečovat o své zdraví.

Kryoterapie i posilovna

Bývalá hvězda Ulice je velkou zastánkyní takzvané kryoterapie, tedy pobytu v mrazivé komoře, kde může být až minus sto dvacet stupňů Celsia. Jak se svěřila deníku iDNES, obzvláště přínosná je tato terapie pro její hlasivky.

Stará se však i o zbytek své tělesné schránky. Jak se nedávno pochlubila ve svém instagramovém stories, pravidelně navštěvuje také posilovnu. A její břišáky, které si můžete prohlédnout v deníku Blesk, to jednoznačně potvrzují.

Klouby léčí žihadly

Slavná dabérka se ale nedávno začala potýkat s bolestí kloubů. Ta začala být po nějaké době tak nesnesitelná, že se ji Stanislava rozhodla řešit velmi neortodoxním způsobem.

„Tak jsem se rozhodla, že se nechám opíchat včelami, tak to říkal i pan včelař,“ svěřila se svým sledujícím podle Blesku. „Při správném dávkování dokáže včelí jed najít vadné buňky v těle a snaží se je opravit,“ vysvětlila.

Většině lidí při představě, kdy si člověk nechá dobrovolně píchnout žihadlo, vstávají vlasy hrůzou na hlavě. „Taky jsem se bála, ale když máš motivaci… a bolí to míň než injekce, ze začátku,“ přiznala statečná herečka.

Zdroj: Blesk, iDNES, Instagram Stanislavy Jachnické

Autor: Markéta Mladá


Sdílet článek:Share on facebook
Facebook

Související články