Šťabajzna ze seriálu M*A*S*H se kvůli plastikám změnila k nepoznání

od Šárka Cvrkalová
2 minuty čtení
Loretta Swit
Zdroj: Profimedia

V seriálu M*A*S*H byla považována za nádhernou ženu. A to nejen proto, že se mezi vojenskými doktory právě moc žen nenacházelo, ale především proto, že skutečně vypadala skvěle. Poznali byste ale herečku Lorettu Swit po letech?

Je jí 86 let a změnila se k nepoznání. A to i díky plastikám, kterými během svého života prošla. Major Margaret Houlihanová je sice stále v kondici, podlehla ale závislosti na lékařských zákrocích a mnoho z nich se nepovedlo tak, jak by si přála, píše Blesk.

Mnoho změn v obličeji

Do seriálu nastupovala ve 35 letech. Na svůj věk tehdy vypadala naprosto skvěle. Ne nadarmo si vysloužila přezdívku Šťabajzna. Jenomže ačkoli si i dlouho poté udržovala přirozeně dokonalý vzhled, rozhodla se, že svou krásu ještě podpoří.

A to se příliš nepovedlo. Podle Yahoo! herečka nikdy v médiích neuvedla, jaké zákroky má za sebou. Podle jejího vzezření je ale jasné, že podstoupila několik plastik obličeje, a především nadměrné používání botoxu se na ní projevilo.

Loretta Swit

Zdroj: Profimedia

Bezdětná a rozvedená herečka si dnes užívá klidného důchodu. Po odvysílání seriálu M*A*S*H se sice objevila ještě asi v deseti snímcích, dnes už se ale aktivně herectví nevěnuje.

Ochránkyně zvířat a spisovatelka

Loretta Swit se dnes zajímá o ochranu zvířat. Je členkou několika organizací a snaží se pomáhat jim především finančně. Mimo to ji také baví psaní knih, jednu z nich plnou svých vlastních akvarelových maleb dokonce vydala.

Na kontě má také několik menších knížek, které jsou návodem pro začátečníky v šití. I v současné době se tak věnuje kreativním činnostem a snaží se jednou za čas ukázat také ve společnosti.

Zdroj: Yahoo!, Blesk, iDNES, Život v Česku, Best Life

Autor: Šárka Cvrkalová


Sdílet článek:Share on facebook
Facebook

Související články