Soukup je volný a Lulu nečekala s projevením zájmu. Skončí její spory s Hanychovou soubojem v kleci?

od Šárka Cvrkalová
< 1 minuta čtení
Agata Hanychova
Zdroj: Nextfoto

Fitness trenérka Zdeňka Černá, která je raději nazývána svou přezdívkou Lulu, myslela prý na Jaromíra Soukupa už ve chvíli, kdy byl s Agátou Hanychovou. Po jejich rozchodu nečekala expřítelkyně Karlose Vémoly dlouho a pozvala Soukupa na rande. Co jí na to vzkázala Hanychová?

Už v minulosti Lulu vyzvala Agátu na souboj. Tehdy se jednalo o skutečný zápas v kleci organizace RedFace, připomíná Blesk. Nakonec k němu nedošlo, o to víc spolu ale obě ženy bojují dnes.

Speciální překvapení

Lulu na instagramu zveřejnila pozvánku pro několik hostů na afterparty organizace RedFace.

„A tobě, Jaromíre, bych chtěla dát malé překvapení. Budeš tam mít rezervovaný VIP stůl přímo u klece, abys to všechno mohl vidět zblízka, takže určitě doufám, že přijdeš a že se zúčastníš pak té afterparty, takže se uvidíme tam,“ vzkázala Soukupovi a poslala mu ve videu vzdušný polibek.

Pro server Extra Lulu prozradila, že si se Soukupem psali už ve chvíli, kdy byl s Hanychovou ve vztahu. „Na začátku mi odpovídal. Ze soukromé konverzace jsem pochopila, že jsem mu nebyla lhostejná. Odepsal mi a bylo to dvojsmyslné. Byly to narážky. Sexuální, ale ne přímo. Pochopila jsem, že se mu líbím, nejsem mu lhostejná,“ uvádí.

Hanychová si to nenechala líbit

Hanychová samozřejmě má k situaci také co říci. O Lulu v médiích nemluví příliš pozitivně. Na svých sociálních sítích nazvala influencerku šlapkou. Odpověď na sebe dlouho nenechala čekat.

„Štětka Agáta někoho nazývá štětkou?! Dlouho jsem se nezasmála,“ napsala Lulu ve svých instastories.

Doplnila, že pokud se bude podobný slovní útok opakovat, je ochotná si to s Agátou skutečně rozdat v kleci. Tedy jen v případě, že se modelka se strachem raději hned nevzdá.

Zdroj: Aha!, Extra, Blesk, Expres, Super, Instagram

Autor: Šárka Cvrkalová


Sdílet článek:Share on facebook
Facebook

Související články