Soňa Norisová se potýkala s vážnými zdravotními problémy. Mamograf ukázal nález

od Šárka Cvrkalová
2 minuty čtení
sona norisova
Zdroj: Profimedia

Českým fanouškům se zapsala do povědomí jako Jana Vinická z kriminálního seriálu Policie Modrava. Slovenská herečka Soňa Norisová si v něm zahrála policejní kapitánku, ve skutečnosti ale jako malá chtěla pracovat u záchranné služby jako zdravotní sestřička. A teď má zdravotní problémy, které jí dělají starosti.

Ve svých devětačtyřiceti letech je herečka ve skvělé kondici. Proto se také mohla stát drsnou, ale zároveň sympatickou policejní kapitánkou, kterou milují všichni fanoušci. Nedávno se ale Soňa potýkala se zdravotními problémy a na jedno vyšetření čekala s velkým strachem.

„Během vyšetření mamografie jsem měla nález a musela jsem podstoupit biopsii,“ svěřila se podle Aha!. Situace ze začátku nevypadala vůbec dobře a je jasné, že před výsledky trnula herečka strachy. Nakonec ale všechno dobře dopadlo.

S únavou si nikdy hlavu nelámala

Ačkoli Norisová nakonec médiím prozradila, že její vyšetření dopadla ve všech ohledech ve výsledku dobře, přiznává, že by se někdy ráda šetřila o něco více. Občas si toho na sebe vezme až příliš. A to i ve chvílích, kdy si uvědomuje, že by měla spíše ubrat.

„Navzdory mé osobní síle je toho někdy na mě moc. Jsem pak ochotná kývnout i za cenu únavy. Tehdy přicházejí ty momenty, kdy si říkám, k čemu je to, co dělám, vlastně dobré,“ řekla v rozhovoru. Dodala, že ale vždy byla spíše ženou činu.

Už jako malá holka prý měla spíše klučičí povahu, neustále musela někde běhat, nevydržela chvíli v klidu a únava jí nic moc neříkala. „No jo, máma mě hledala po stromech. Vyrůstala jsem na mayovkách a vždycky jsem chtěla být Vinnetou,“ zasmála se v rozhovoru pro iDNES.

A z této její povahy jí ledacos zůstalo i dodnes. „Nikdy jsem nepotřebovala chlapskou sílu, mám té vlastní dost,“ chlubí se. Možná i díky tomu se mohla stát hlavní hrdinkou krimiseriálu, při jehož sledování se občas fanoušci nestačí divit, co všechno musí jejich hrdinka podstoupit.

Chtěla být zdravotní sestrou

Ačkoli Norisová už odmalička uvažovala o herectví, nebyla to jediná profese, která ji lákala. „Druhá volba byla zdravotní sestra. Zřejmě kvůli otci, který je lékař. Měla to být rehabilitační sestra, protože nesnáším pohled na krev, a už vůbec ne na jehly,“ prozradila.

Dnes je Soňa ráda, že se stala herečkou. Na place přichází do kontaktu naštěstí jen s krví umělou a s doktory se setkává pouze jako pacientka. A i tak jich má někdy až nad hlavu. Po posledním vyšetření, které ji tolik vylekalo, si rozhodně pořádně oddechla.

Zdroj: Aha!, iDNES, Novinky

Autor: Šárka Cvrkalová


Sdílet článek:Share on facebook
Facebook

Související články