Snímek Rebelové otevřel několika hercům příležitosti. Představitelé hlavních postav se změnili k nepoznání

od Šárka Cvrkalová
2 minuty čtení
Zuzana Norisova
Zdroj: Profimedia

Filmový muzikál Rebelové se objevil na obrazovkách televize v roce 2001. Za 23 let se samozřejmě jeho hlavní představitelé výrazně změnili. Poznali byste je dnes?

Romantická komedie plná písniček. I tak by se dal vystihnout snímek režiséra Filipa Renče. Písničky Pátá, Hvězda na vrbě nebo Stín katedrál si dodnes zpíváme všichni. Co se stalo s představiteli hlavních rolí filmu?

Zuzana Norisová

Dnes pětačtyřicetiletá herečka si tehdy zahrála roli půvabné maturantky Terezy. Blonďaté mikádo byste dnes ale vyhlíželi marně, účes změnila Norisová už dávno. Po úspěchu snímku se Zuzana přestěhovala do Prahy a zahrála si v mnoha českých snímcích.

Ve třiceti letech nicméně přesídlila zpět do Bratislavy, píše Kinotip. Ačkoli se herectví věnuje dodnes, rolí přijímá jen tolik, aby se mohla naplno věnovat své rodině.

Jan Révai

Jan Révai je dnes oblíbený herec. Jeho kariéru nastartovala právě role vojáka Šimona. Kriomě herectví se umělec věnuje také tanci. Neobjevuje se pouze ve filmech, ale i v divadle. Zahrál si například ve snímku z roku 2020 s názvem Princezna zakletá v čase. Žije se svou druhou manželkou a vychovávají dva syny.

Ľuboš Kostelný

Je mu 42 let a z Rebelů si ho pamatujeme jako Emana. Ačkoli původně nechtěl herectví svůj život zasvětit, po filmu mu začala přicházet velká spousta nabídek a on se rozhodl jich využít, uvádí Prima Ženy.

Od roku 2003 se stal členem Slovenského národního divadla. I nadále se nicméně objevuje ve filmech a seriálech. Zahrál si například ve snímku Příliš osobní známost z roku 2020.

Jaromír Nosek

Ani představitel Boba neměl v plánu se herectví věnovat. Podobně jako Kostelný nicméně i Nosek začal dostávat nabídky, kterých se nechtěl vzdát. Zahrál si proto v Účastnících zájezdu nebo v seriálu Vyprávěj.

V osobním životě se mu dařilo trochu hůře. S manželkou se po čase rozvedl. V současné době tak žije sám. Nějaký čas byl s přítelkyní Zuzanou Hasalíkovou, na začátku tohoto roku se ale objevila informace, že se rozešli.

Zdroj: Marianne, Prima Ženy, Kinotip, VIP Star

Autor: Šárka Cvrkalová


Sdílet článek:Share on facebook
Facebook

Související články