Smyslná Monica Bellucci natáčí nový film. V čarodějnickém obleku vypadá jako Gandalf

od František Olša
2 minuty čtení
Monica Bellucci
Zdroj: Featureflash Photo Agency / Shutterstock.com

Proměny, kterých jsou filmoví maskéři schopni, jsou často neuvěřitelné. U nás můžete znát velké proměny z pořadu Tvoje tvář má známý hlas, v zahraničí jsou pak proměny denní rutinou. Podívejte se, kdo se dočkal velké proměny v rámci natáčení nového filmu.

Monica Bellucci je italská supermodelka a herečka. Původně plánovala kariéru právničky, proto se rozhodla začít s modelingem, aby si na právnickou školu vydělala. Toto povolání ji však bavilo natolik, že u něj zůstala.

Herečka k nepoznání

Monica Bellucci se nedávno ukázala úplně jinak, než jak je běžně k vidění. Začala totiž pracovat na svém nejnovějším filmu v Itálii. Na sobě měla dlouhou šedou paruku a velice zajímavý klobouk. Koště v ruce pak napovídá, že se bude jednat o čarodějnický film.

Při natáčení byla celá oblečená v čarodějnickém oblečení a vypadala, že je doopravdy v dobré náladě. Oblečení, které pro ni kostyméři vybrali, odráží prostředí filmu z osmnáctého století.

Monica Bellucci film

Zdroj: Profimedia

A o jaké natáčení se vlastně jedná? Již tento rok by mělo být všem divákům představeno pokračování filmu Legenda o vánoční čarodějnici. A právě čarodějnici v tomto filmu ztvární supermodelka Monica Bellucci.

Zamilovaná až po uši

Krásná Monica je ve vztahu s Nicolasem Lefebvrem. Vypadá to, že věkový rozdíl u nich ve vztahu nehraje žádnou roli, Monice je padesát šest let, Nicolas je o dvacet let mladší. Společně tvoří pár již od roku 2017.

Svého muže miluje nadevše a před nedávnem se ohledně vztahu vyjádřila: „Muž, se kterým sdílím svůj život, nemá stejnou práci jako já, ale hodně cestuje. Jeho životní styl mě doplňuje.“

A spokojenost s partnerem je to nejdůležitější. Na otázku, zda uvažuje o další svatbě, odpověděla: „Když už jste byli dvakrát v manželství, potřebujete čas, abyste mohli popřemýšlet o dalším. Zatím na tuto otázku nedokážu odpovědět.“

Monica byla vdaná za módního fotografa Claudia Carlosa Bassoa od roku 1990 do roku 1994. Po krátké pauze se pak vdala za herce Vincenta Cassela, se kterým se v roce 2013 rozvedla.

Doufejme, že supermodelka ve vztahu s mladým mužem zůstane a budeme se těšit na premiéru připravovaného filmu.

Zdroj: DailyMail

Autor: Štěpán Pacík

Související články