Smutný klaun Patrik Hezucký vysílá i v nemoci. Anální antibiotické čípky prý ochrání kolegy

od Soňa Jiroutová
2 minuty čtení
Patrik Hezucky
Zdroj: Profimedia

Patrika Hezuckého z Evropy 2 skolila nemoc. Mohl si tak alespoň užít svého syna Olivera. Jeho dětství si užívá o to více, že on sám měl to své velmi komplikované. Nyní se ale vrátil do vysílání a své kolegy utěšuje, že se nemusí bát, že by je nakazil. Má totiž antibiotické anální čípky až z Německa.

Patrik se stal v roce 2019 poprvé otcem. Syn Oliver mu dělá velkou radost, a to zejména proto, že Patrik s manželkou předtím několikrát o miminko přišli.

Vychovávala ho teta, tátu nepoznal

Snaží se dělat maximum, aby byl skvělým tátou, už jen proto, že sám neměl úplně ideální dětství. Svého otce nezná a přiznává, že by se rád o něm něco dozvěděl.

„Je pravda, že čím jsem starší, tak čistě jako z kuriózních důvodů mě to opravdu zajímá, a tak bych se chtěl dopátrat nějakých kořenů a chtěl bych vědět, zda existují nějací bratři nebo sestry,“ prozradil v pořadu 13. komnata Patrika Hezuckého.

Navíc neměl ani s maminkou úplně štěstí. Do čtyř let žil s ní a její sestrou Františkou v malém bytě. Jeho máma se ale vdala a syna nechala u své sestry.

„Prostě nový manžel mé sestry Patrika nechtěl. Tak já jsem se rozhodla, že než dětský domov nebo osvojení v jiný rodině, to jsem zamítla a řekla, že jelikož jsem já svobodná, nemám děti, tak se o Patrika postarám,“ prozradila Františka Hezucká.

Pravdu se asi nedozví

Patrik byl ale spokojený, protože byl prý velmi rozmazlované dítě a maminku i nadále vídal. Jak však rostl, začal se zajímat o svého otce. Teta mu prozradila jen to, co si sama myslela. Že je to nejspíše Francouz. Později se dokonce dozvěděl, že učil na škole a zjistil i jeho jméno.

Matka mu však měla sdělit, že zemřel ještě před jeho narozením, a moderátor se tak musí smířit s tím, že pravdu se asi nikdy nedozví.

„Máma měla mozkovou mrtvici a velice špatně mluví,“ vysvětlil již před 10 lety.

Krize mezi moderátory

Patrika znají zejména posluchači ranní show a jak vysvětlila psycholožka v pořadu 13. komnata, je možná právě jeho dětství důvod, proč vystupuje jako „smutný klaun“.

Vstává každý den v 5 ráno, aby stihl dorazit včas do práce v rádiu Evropa 2, kde má již přes 20 let pořad s Leošem Marešem. S ním za tu dobu prošel krizí. Největší z nich asi byla, když přišel Leoš do vysílání opilý a Patrika urážel.

„Jsme s Leošem každý úplně jiný. Není to tak, že by se dvě duše našly. Máme všechno úplně obráceně, ale nějak zvláštně to funguje. Známe se dvacet pět let, to je jako manželství. A jako každé manželství, i my jsme měli krizi,“ uvedl Patrik v pořadu 7 pádů Honzy Dědka.

Receptem prý je to, že spolu netráví moc času mimo práci. Očividně to funguje, protože pak Patrik Leošovi chybí, když je nemocný.

Anální čípky z Německa

Jako tomu bylo teď. Nadšený Leoš vítá na videu svého kolegu zpět ve studiu. Už tak nadšeně nevypadala kolegyně Katka, která se bála, aby je Patrik nenakazil.

„Vždyť já mám antibiotika, takže bych vás neměl nakazit,“ hlásí Patrik, na což se mu dostává odpovědi, že si žije.

„No jo, sehnali jsme v zahraničí. Byli jsme na nákupech v Německu,“ provokuje Patrik a naráží na levnější nákupy v zahraničí, které nedávno odhalil náš premiér Petr Fiala.

Jen mají v Německu asi nějaké speciální, protože na dotaz Leoše, jak se to bere, odpovídá Patrik: „No čípky, anální.“

Nejlépe by to tak vystihla věta z jedné reklamy: „Asi jinej gang.“

Zdroj: 13. komnata Patrika Hezuckého, Aha!, iDNES, Instagram

Autor: Soňa Jiroutová


Sdílet článek:Share on facebook
Facebook

Související články