Skvělý otec Jaromír Soukup nezvládá své dvě stránky. Doktor Jekyll na veřejnosti a monstrum Hyde v soukromí

od Soňa Jiroutová
2 minuty čtení
Jaromir Soukup
Zdroj: Profimedia

Jaromír Soukup a Agáta Hanychová stále bojují o malou Rozárku. Navzájem si nemohou přijít na jméno, zároveň ale opakují, jak o druhém nebudou mluvit špatně. To jsou ale jen řeči pro média. V reálu pak Agáta občas něco vypustí přímo v živém vysílání a Jaromír zase ukazuje na matku svého dítěte zdvižený prostředníček.

Nemohli jsme si nevšimnout, že Jaromír Soukup vyvedl na předávání cen Českého slavíka svou dceru Natálku. Jejich společnou fotku sdílel na instagramu a trochu to zavánělo potřebou dokázat, jak je skvělý otec.

Hlavně nic špatného

Důvod je zcela zřejmý – bojuje o střídavou péči a musí dokázat, že rodičovství skvěle zvládá. I proto se na jeho sociální síti v poslední době začaly (ne)nápadně ukazovat dětské věci.

Ačkoliv jak Jaromír, tak Agáta stále opakují, že nechtějí o tom druhém mluvit hnusně, ani jednomu se to nedaří. Agáta občas vypustí něco, co není úplně ok, ale Jaromír trvá na svém gentlemanském chování.

„Agáta je matka mého dítěte a nikdo nikdy ode mě o ní neuslyší nic špatného. Vycházíme spolu slušně. Jsme dospělí lidé a rodiče, podle toho se chováme,“ prohlašuje.

Hyde se projevil

Je to ale právě Jaromír, kdo byl opakovaně zachycen, jak se z gentlemana mění v hulváta. A má smůlu, že jsou mu novináři stále v patách.

A tak tohoto Jekylla a Hyda zachytili reportéři serveru Extra, jak úplně nezvládl předávání dcery Rozárky.

Zatímco mu usměvavá Agáta předávala dceru, Jaromír na ni od auta ukázal zdvižený prostředníček.

Nutno podotknout, že nikdo z fotografů neví, jaká mezi nimi proběhla konverzace, ale do vzorného otce má toto gesto opravdu daleko.

Dle právníka si zavařil

Jaromír sám si musí být vědomý, že si velmi zavařil. To mimo jiné potvrdil i oslovený právník.

„Ne že by soud rozhodl na základě fotek na nějakém webu, ale mají svou vypovídající hodnotu a minimálně u paní soudkyně mohou vzbudit ještě větší zájem o psychologické vyšetření tatínka. Nebo obou rodičů, aby se neřeklo. A pokud se znalci nebude otec jevit jako příliš vyrovnaná osobnost, může to mít zcela zásadní vliv na pozdější rozsudek,“ uvedl advokát pro server Extra.

Dodal také, že u soudu je to hodně o sympatiích a tatínek aktuálně moc sympatií nevyvolává.

Ubližují dceři

Navíc takové scény nejsou vůbec dobré vzhledem k malé Rozárce. Rodiče si totiž často myslí, že takto malé dítě situaci nevnímá, ale to rozporuje psycholog Jeroným Klimeš.

„Emocionální scény před dítětem ho doslova masakrují. Rozchod se většinou neobejde bez křiku a hádek před dítětem. I malé dítě už ale hádky vnímá. Navíc rozvádějící se rodiče se často chovají k dětem necitelně, protože sami mají spoustu starostí s vlastním rozchodem a city,“ uvedl pro server Kafe.

Tak snad si to rodiče uvědomí dříve, než bude pozdě. Ale vzhledem k tomu, že má Agáta i po tolika letech problém s Jakubem Prachařem, se to moc očekávat nedá.

Zdroje: Instagram, Extra, Kafe, Aha!

Autor: Soňa Jiroutová


Sdílet článek:Share on facebook
Facebook

Související články