Skutečný pes Cruelly de Vil má pro strach uděláno. Neuvěříte, kde ochotně pózuje

od Šárka Blahoňovská
2 minuty čtení
Cruella de Vil
Cruella de Vil

Uznávaná herečka Glenn Close, představitelka Cruelly de Vil ve filmu 1010 dalmatinů, se nedávno ujala role influencerky. Přestože už dokázala zahrát mnohé a za spoustu svých postav získala ocenění, na pozici hvězdy Instagramu ji dostalo něco jiného než její herecký um.

Může za to její pes Pip. Ten má dokonce už pět let na Instagramu svůj vlastní účet. Na něm hvězda filmů 101 dalmatinů, Nebezpečné známosti, Stepfordské paničky, Svět podle Garpa nebo Žena ukazuje, jak skvělý má její havanský psík Pip život.

O tom, co denně zažívá a v čem si lebedí, si mohou jiní domácí mazlíčci nechat zdát. Možná také proto mu Glenn přezdívá Sir Pippin z Beanfieldu.

Pip miluje cestování

Na sociálních sítích ho herečka představuje jako svého jediného syna, lapače míčů a cestovatele. Právě cestování je něco, co psi většinou příliš v lásce nemají.

Dlouhé cesty autem, leckdy ve vedrech, strach z ze zvuků v metru a hromadné dopravě celkově jim může přinášet stres. Jenže mít za majitelku Cruellu, to je paradoxně hotový psí ráj.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený The Real Glenn Close (@glennclose)

Výlety do cizích zemí soukromým letadlem, procházky ve velkých parcích, baletní představení, kde si za tónů příjemné hudby může zdřímnout, to všechno mu Glenn dopřává.

Co ale Pip musí strpět, je to, že ho jeho panička ráda navléká do různých oblečků. To je však vykoupeno jiným luxusem, takže ho to asi ani příliš netrápí.

Výlet do Vancouveru

Na Štědrý den s paničkou letěl do Vancouveru. Tam se Glenn po příletu uchýlila do dvoutýdenní karantény, aby pak mohla začít práci na připravovaném filmu Ben Clearyho.

K fotografii, na níž je Pip za chycen na schodech do letadla, připsala Glenn i přání k Vánocům a do nového roku.

„Myslím na všechny, kteří v důsledku boje proti covidu ztratili své milované a na ty, kteří trpí kvůli té spoušti, jíž covid způsobil. Z tohoto tragického období se společnými silami nějak dostaneme,“ zakončila.

Autor: Alice Konopásková


Sdílet článek:Share on facebook
Facebook

Související články