Skrytý talent Daniely Písařovicové: Fanoušky překvapila zlatem v hrdle

od Šárka Cvrkalová
2 minuty čtení
daniela pisarovicova
Zdroj: Profimedia

Daniela Písařovicová je skvělá moderátorka, která nemá problémy improvizovat i ve velmi těžkých situacích. Proto se také proslavila jako jedna z hlavních tváří DVTV. Teď se ale ukázalo, že s mikrofonem si rozumí nejen jako moderátorka.


Z fleku by se mohla živit jako zpěvačka. Skrytý talent partnerky Ondřeje Gregora Brzobohatého nedávno ohromil fanoušky moderátorky i kolegy z televize. Daniela Písařovicová ukázala, že má v hrdle hlas, který si zaslouží být slyšet.

Jméno moderátorky se objevilo na plakátu k filmu Slovo, který měl nedávno premiéru. Pozornější si všimli jeho spojení se soundtrackem, ostatní byli překvapení, když společně s Ondřejem zazpívala píseň Na obrázku. A zdá se, že má moderátorka mnoho tváří, které ještě světu neukázala.

Z bláta do luxusu

Písařovicová je ženou, která se dokáže přizpůsobit během pár minut situaci. Mnozí nedávno byli svědky toho, že se během chvilky dokáže změnit k nepoznání.

Před moderováním srpnové ankety Zlatá Hokejka si šla totiž zaběhat a na akci pak dorazila s obličejem od bláta. Stačilo jí ale jen pár minut, aby se proměnila v nádhernou ženu připravenou vystoupit.

Vzhledem k tomu, jak rychle tehdy dovedla z unavené, zpocené a špinavé sportovkyně vykouzlit pohlednou moderátorku, někteří fanoušci se nediví ani proměně této moderátorky ve zpěvačku.

Zpívám ráda, ale kariéru na tom nechci budovat

Už před pár lety Písařovicová v rozhovoru pro iDNES prozradila, že zpívání ji opravdu hodně baví. Řekla ale, že na něm nechce budovat kariéru, protože vždy byla více moderátorkou a vidí v tom větší smysl.

„Je to příjemné zpestření, protože zpívám velmi ráda. Michal Hrůza a kluci z jeho kapely mi nabídli, abych jim zazpívala na koncertech dvě písničky. Podle nich se můj a Michalův hlas k sobě moc hezky hodí,“ řekla tehdy. S písničkou Do vesmíru pak také několikrát vystupovali.

„Nejsem zpěvačka, co si buduje svou kariéru. Pouze jsem kývla na spolupráci coby host,“ upřesnila s tím, že si ráda zazpívá po boku zkušeného hudebníka, rozhodně se ale nikdy nechystá sama stát na velkém pódiu s mikrofonem v ruce. Alespoň tedy ne v roli zpěvačky.

Zdroj: Aha!, Blesk, iDNES, YouTube

Autor: Šárka Cvrkalová


Sdílet článek:Share on Facebook
Facebook

Související články