Simonu Krainovou znechutila Madonnina odhalená fotka. Musela to jít vydýchat na čerstvý vzduch

od Raina Tomanová
2 minuty čtení
simona krainova
Zdroj: Nextfoto

Simona Krainová je známá tím, že neváhá vyjádřit svůj názor ohledně celebrit, které vybočují ze společnosti, ať tím, co si oblékají nebo tím, jak vyjadřují své názory.

Nyní na instagramu musela reagovat na snímek, který zveřejnila královna popu Madonna. Sice je to již starší dáma, ale vypadá to, že se zasekla v mládí a nechce přijmout to, že mladší už nebude. Její snímky jsou většinou erotického rázu, ale někdy to překračuje meze. 

Tohle že má být vzor pro mladé holky? 

„Hned po ránu jsem se lekla, když na mě vyskočila tady ta věc… Nemám vůbec zájem se nikomu posmívat, je to spíš smutné, hodně smutné. To jako vážně? Proboha proč? Kdo a proč jí našeptává, že tohle je správná cesta?“ nechápe modelka snímek.

Ten totiž vypadá jako z laciného časopisu. Madonna pózuje s dlouhými vlasy, ale bohužel toho na sobě nemá moc oblečeného. Bradavky si totiž zakryla pouze dvěma emotikony, vosí pas ještě více zvýraznila v kraťasech. K tomu síťované silonky a malér je na světě. 

„Kde se ztratila ta nádherná ikonická královna popu? Kde je její půvab? Tohle má být vzor krásy pro novou generaci? Pro mladé ženy? Pro vaše dcery? No teď se mi malinko ulevilo, že žádnou nemám…“ netají se nechutenstvím Krainová.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený simonakrainova (@simonakrainova)

Dětství Krainové bylo stokrát lepší

„Když vidím ty strašně cool nové trendy, stahuje se mi malinko žaludek.“ Stejný názor pak sdílejí také její sledující. Krainová, kromě aktuální fotografie Madonny, zveřejnila také několik starších, na kterých zpěvačka pózuje pro obálky luxusních časopisů. 

Takové doby jsou ale pryč a Simona se sama bojí toho, kam až tohle může dospět. „Sorry, ale ten můj svět v devadesátkách byl mnohem lepší než teď… Mnohem opravdovější, zábavnější než tyhle bizarnosti,“ ukončila to Simona s tím, že to musí jít vydýchat na čerstvý vzduch. 

Možná ale Madonna pouze zkoušela halloweenský kostým. Pokud ano, doufejme, že si z ní mladé dámy nebudou brát příklad. Dnes je to bohužel tak, že čím dál více dětí ukazuje až příliš. Tomu by Krainová ráda zabránila, i když sama vychovává pouze kluky. 

Zdroj: Instagram Simony Krainové

Autor: Raina Tomanová


Sdílet článek:Share on facebook
Facebook

Související články