Simona Stašová: Lékem na krásu je především humor. Herečka ale nepodceňuje ani cvičení či péči o pleť

od Šárka Cvrkalová
2 minuty čtení
Simona Stasova
Zdroj: Profimedia

Ve svých 69 letech vypadá Simona Stašová skvěle. Původně si myslela, že se bude v herectví věnovat spíše tragédiím. Nakonec se ale zapsala do povědomí diváků komediemi. A zdravý humor a to, že má neustále důvod ke smíchu, je jedním z jejích receptů na krásu.

Její maminka Jiřina Bohdalová je stále ještě plná energie. A zatím se zdá, že jablko nepadlo daleko od stromu a i Stašová bude ještě dlouho žít naplno. V nedávném rozhovoru prozradila mimo jiné to, jak se udržuje v kondici a co dělá proto, aby stále vypadala skvěle.

Humor jako lék na dlouhověkost

Podle serveru Žena Aktuálně má Simona jedoduchý lék na dlouhověkost. Ráda se směje. Ráda hraje v komediích jak ve filmu, tak i v divadle. I v osobním životě se ale snaží brát všechno s humorem.

Ačkoli má za sebou například řadu neúspěšných vztahů, vždy se dokázala postavit opět na nohy a najít optimismus, který ji posunul kupředu. Dobrá nálada je podle ní důležitá a mračení jenom přispívá k vráskám.

Hýčká si pleť a snaží se cvičit

Už před pár lety Simona prozradila, že se na sobě snaží pravidelně pracovat. Není to tak, že by se hodiny dřela v posilovně, nicméně si občas ráda zacvičí a udělá něco pro své tělo.

Jasno má herečka také v tom, na co se při svém cvičení zaměřovat. „Na břišní svaly. Ty jsou u mě potřeba, abych nemusela nosit na jevišti korzet. A potom také papám na klouby a kosti dvě kapsle denně rybího tuku z norského lososa,“ prozradila v roce 2015 pro iDNES.

Pro Týden doplnila, že se v mládí příliš nestarala o svou pleť, od nějakých 40 let nicméně používá přírodní hydratační krémy a dává si záležet na tom, aby bylo o její pokožku dokonale postaráno. Všechny tyto triky dohromady dělají to, že i ve svém věku vypadá naprosto skvěle.

Zdroj: Pro Ženy, Žena Aktuálně, Týden, iDNES

Autor: Šárka Cvrkalová


Sdílet článek:Share on facebook
Facebook

Související články