Simona Stašová byla málem na mrtvici, když její auto přistálo sousedovi na tyčce u plotu. Pomohla jí Bohdalová

od Šárka Cvrkalová
2 minuty čtení
simona stasova
Zdroj: Profimedia

Simona Stašová zdědila po své mamince Jiřině Bohdalové celou řadu věcí. Kromě hereckého nadání je umělkyni podobná i v některých povahových rysech. K jednomu z těch základních patří podle jejích slov to, že jsou obě dvě tak trochu horké hlavy a hodně věcí je vytočí.

Nejspíš každý z nás se někdy nad něčím naštve, Říká se ale, že dokud se člověk nestane řidičem, nenaučí se pořádně nadávat. A v případě Simony Stašové je to prý rozhodně pravda. Ačkoli se snaží být bezpečnou řidičkou, existují situace, ve kterých milá slova nestačí a je třeba přejít k nadávkám.

A někdy se to neděje jenom na silnici. Občas si kvůli autu zanadává Simona třeba i při parkování před domem. Deníku Aha! se svěřila s historkou, na kterou nejspíš do konce života nezapomene. A tehdy prý projevila právě horkokrevnost, kterou má po Bohdalové.

Nejvíc naštvat se umí sama na sebe

Řada lidí viní ve chvíli, kdy je něco naštve, všechny kolem sebe. A nebo si vztek vylévají na neživých věcech. V případě Stašové tomu tak ale není. „Nejvíc se rozčílím sama na sebe, když mi něco nejde, když něco podělám,“ vysvětlila v rozhovoru herečka.

„Třeba když zaparkuju na chvilku auto před máminým domem a chci jí jen něco říct, nedám ruční brzdu a u branky vidím, že se to auto pomalu rozjíždí a přistane sousedovi na tyčce u plotu a ten plot se vyvrátí. Tak to je na mrtvici,“ svěřila se s jedním ze svých životních příběhů.

Asi každý z nás si dovede takovou nepříjemnou situaci vybavit. Nevíme, jaká je škoda na autě, bojíme se, co řekne na tu spoušť soused, je nám trapně, že se vůbec něco takového mohlo stát. V tu chvíli existuje jediná věc, kterou může Simona udělat: jít za osobou, která jí rozumí.

Vždycky máma

Když má člověk nějaký ten průšvih, obvykle se potřebuje někomu svěřit. Komu volá v podobném případě Stašová? „Vždycky mámě. Vždycky. I když vím, že první reakce bude ta, kterou nechci slyšet, že mi pořádně vynadá, ale pak se uklidní a vždycky najde řešení,“ svěřuje se herečka.

Dodává, že se Bohdalové nesvěřuje jenom ona. Jiřina je totiž podle jejích slov skvělou rádkyní, která dokáže pomoci v jakékoli situaci. „Ona už je taková. A to není jenom proto, že jsem její dcera, takhle jí volají i kamarádi, a že jich má! Prostě máma je dobrý terapeut. Nikdy s vámi nebrečí, nikdy vás nechlácholí, ale tvrdě nachází řešení,“ svěřila Stašová.

Simona na závěr dodala, že je za to nakonec své mamince vděčná. Ačkoli v danou chvíli jí třeba slovy Jiřiny Bohdalové raní, už po pár minutách si uvědomí, že její upřímnost je přesně to, proč volala právě jí. A nakonec právě díky tomu problémy zvládne vyřešit.

Zdroj: VIP show, Aha!

Autor: Šárka Cvrkalová


Sdílet článek:Share on facebook
Facebook

Související články