Simona Stašová byla 5 let manželkou Pavla Trávníčka. S princem se jí ale nežilo dobře

od Šárka Cvrkalová
2 minuty čtení
simona stasova
Zdroj: Profimedia

Někteří lidé ani netuší, že Simona Stašová a Pavel Trávníček byli někdy manželé. Jejich vztah trval pět let, a podle Simony rozhodně nebyl život s princem z televizních obrazovek žádnou pohádkou. Důvodů, proč jim vztah nevyšel, bylo několik.

Jak píše časopis Můj čas na kafíčko speciál, pár se vzal, když byl Trávníček právě herecky na vrcholu. Simonu přitom její největší kariéra teprve čekala. Trávníček měl umění v krvi, v jeho rodině se hudbě věnovalo několik generací.

On si vybral herectví a měl k němu poměrně prošlapanou cestu. Jako sympatický pohádkový princ se stal objektem zájmu mnoha dívek, píše Blesk. Není se tak čemu divit, že měl několik vztahů, oženil se celkem čtyřikrát. A jednou z jeho žen byla právě Stašová.

Simona šla svou cestou

V manželství, které nebylo snadné ani pro jednoho z nich, vydržel slavný pár 5 let. Po konci vztahu Trávníček prohlásil, že to tak jednoduše mělo být a nemá cenu rozebírat, proč se to stalo. Zároveň ale důvod sám uvedl.

„Vždycky se jeden z té dvojice stane malinko dominantním. Začne tomu druhému řídit život. To je ale velká chyba. Každý má svou cestu a Simona šla tou svou,“ uvedl v rozhovoru. Dodal, že slibné manželství se rozpadlo právě jeho vinou.

Právě on byl podle svých slov tím, kdo se snažil až příliš kontrolovat svou partnerku. A ačkoli to s ní prý ne vždy měl snadné, nakonec mohl on za to, že to celé skončilo. Vztahu ale nelituje, těch pět let mu prý rozhodně něco do života dalo.

S princi se blbě žije

Simona Stašová se dlouho k rozpadu manželství vyjadřovat nechtěla. Nakonec promluvila až po letech. „Vzala jsem si pohádkového prince. Ale ono se s princi blbě žije. Chtěla jsem žít v pohádce, ale to se nedá,“ uvedla podle časopisu Můj čas na kafíčko speciál.

Dnes už se ona i Pavel dívají na věc s nadhledem, a dokonce jsou schopni se zasmát tomu, že byli vlastně dobří, když to spolu vydrželi pět let. Oběma vztah něco vzal, ale mnohem více jim dal.

Trávníček i Stašová měli po svém manželství ještě několik vztahů, ukázalo se podle nich, že opravdu chyba nebyla jen v jednom z nich, ale že za rozpad mohli tak trochu oba. Ačkoli Pavel na sebe stále bere vinu o něco větší.

Zdroj: Časopis Můj čas na kafíčko speciál, Blesk, Aha!

Autor: Šárka Cvrkalová


Sdílet článek:Share on facebook
Facebook

Související články