Simona Postlerová zavzpomínala na moment, kdy se během natáčení topila. Pak se všem ukázala nahoře bez

od Šárka Cvrkalová
2 minuty čtení
simona postlerova
Zdroj: Nextfoto

Při práci herečky se člověk dočká nejednoho překvapení. Někdy je třeba dokonce i jistá improvizace a stává se, že ve filmu zůstanou i věci, které ve scénáři nebyly. Někdy je to ale pěkně náročné a člověk má co dělat, aby udržel situaci pod kontrolou. Své o tom ví i Simona Postlerová.

Ta zavzpomínala na natáčení filmu České televize s názvem Stará láska nerezaví z roku 2003. Na jeden konkrétní moment bude podle svých slov vzpomínat do konce života. A nejen ona, ale i řada jejích kolegů, kteří při natáčení scény figurovali. Postlerová se totiž málem utopila.

A důvod? Možná to většinu z vás překvapí, ale o život málem přišla kvůli snaze schovat pod vodu svá prsa, která nechtěla ukazovat na kameru. Tehdy to pro ni byl trapný zážitek, dnes se mu ale s odstupem času směje. Přesto jde ale o den, na který nikdy nezapomene.

Stydlivá umělkyně

„Ocitla jsem se ve vaně, kde člověk obvykle bývá nahý. Jsem dost stydlivá a hned tak se nesvléknu, protože si myslím, že to kolikrát není až tak důležité,“ popsala herečka na úvod. Scéna ve vaně ji prý děsila už od začátku, říkala si ale, že všechno půjde nějak snadno schovat.

„Nějaké erotické dusno se dá i zahrát očima a řečí těla. Proto jsem si do té vany vzala plavky. Ty plavky ale byly zelené a viditelné, takže vršek šel dolů. Byla ale pěna, tak jsem byla docela v klidu. Opravdu jsem si hlídala, aby nebylo nic vidět,“ dodává.

Jenže Simona si tak moc hlídala svá prsa, že se přestala soustředit na všechno kolem sebe. A když pak přišlo na řadu natáčení scény, při které se měla potopit pod vodu, nějak se jí to celé vymklo z rukou. A ona prý už pomalu vnímala světlo na konci tunelu.

Začala se topit

„Záběr spočíval v tom, že jsem měla potopit hlavu v záklonu, ale v životě jsem se takhle nepotápěla, tudíž jsem netušila, co to obnáší. Tak jsem klesala, klesala… A najednou jsem se regulérně začala topit,“ cituje herečku VIP svět. Ačkoli jde o dávnou historii, dodnes si prý pamatuje pocit velmi živě.

„Byla to vážná situace, měla jsem před očima černo, bylo mi špatně a nemohla se nadechnout. Tak jsem se vymrštila, kamery furt jely, já do půl těla nahá, dýchala jsem, dýchala, nabývala vědomí a po takové docela dlouhé době mi došlo, kolik lidí se mi dívá na prsa. Byly to takový tři čtyři minuty. Ale víte co? V ten okamžik mi to bylo úplně jedno,“ říká.

Nakonec natáčení dobře dopadlo, scénu se podařilo filmařům se Simonou zpracovat a ona si z natáčecího dne odnesla nejen hrůzný zážitek, ale také ve výsledku dobrý pocit ze své odvedené práce. S natáčením nahých a intimních scén jí to ale prý rozhodně nijak nepomohlo.

Zdroj: VIP svět, Česká televize

Autor: Šárka Cvrkalová


Sdílet článek:Share on Facebook
Facebook

Související články