Simona Krainová vyrazila se sestrou na hory. Chovala se tam však pěkně bezohledně

od Markéta Krejčí
2 minuty čtení
Krainova Simona
Zdroj: Profimedia

Modelka, herečka a také podnikatelka Simona Krainová vyrazila na dovolenou. Kdo by čekal slunnou pláž, tak by se spletl. S manželem, oběma syny a sestrou vyrazila na beskydské Pustevny. Krainová se pochlubila několika fotkami. Ne však všechny vzbudily ohlas, jaký si asi představovala.

Modelka Simona Krainová často přidává fotografie ze svého soukromí na sociální sítě. Nedávno se pochlubila se svými zážitky z výletu na horách, kam vyrazila s celou rodinou.

Zveřejnila tak například fotografii se svým manželem Karlem Vágnerem mladším, se kterým jsou svoji už jedenáct let a mají spolu dva syny. Ke snímku přidala romantické vyznání: „Mít se o koho opřít, co víc si přát?“

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený simonakrainova (@simonakrainova)

Sestra si ji dobírá

Pochlubila se také svou krásnou starší sestrou Yvonou, se kterou má velmi blízký vztah. Ta si neodpustila malé sesterské rýpnutí.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený simonakrainova (@simonakrainova)

Ke snímku, kdy jí modelka stojí za zády a objímá ji rukou, připsala vtipný komentář: „Od mala mi furt visí na zádech.“ A nezapomněla přidat vysmátého smajlíka. Na to Simona zareagovala velmi upřímným „KECÁ“.

Video s dětmi vzbudilo rozruch

Krainová také zveřejnila jedno zábavné video, zde ale u části svých fanoušků a komentujících narazila. Je na něm zachycena právě její sestra, jak na sněhu smýká jedním z jejích synů.

K příspěvku přidala zábavný komentář. „Kromě zvířat týráme i děti,“ stojí v popisku videa. Některé komentující ale nepohoršilo, co na videu dělají, nýbrž kde to dělají.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený simonakrainova (@simonakrainova)

Neznalost nebo bezohlednost?

Jejich zimní dovádění se totiž odehrávalo na upravené běžecké trati. To nemohli někteří sledující přenést přes srdce a označili jejich chování za značně bezohledné.

„A to, že ničíte stopu pro běžkaře je Vám evidentně fuk,“ napsala jedna z komentujících. „Ohleduplnost, a podle vašich komentářů ani slušnost, vám nic neříká,“ uvedla další v reakci na modelčiny ironické odpovědi na komentáře.

Pod příspěvkem se ale našli i tací, kteří se Krainové zastali a reakce kritiků jim přišli přehnané. „Jak čtu komenty, tak se musím smát. Lidi trochu se uvolněte. Nejde přece o život,“ zaznělo například. „Lidi si prostě najdou na všem něco,“ shrnula další sledující.

Zdroj: Ahaonline.cz, Instagram

Autor: Markéta Mladá


Sdílet článek:Share on Facebook
Facebook

Související články