Simona Krainová ukázala vánoční snímek se svými syny a popsala, co nejkrásnějšího můžeme letos darovat

od Raina Tomanová
2 minuty čtení
simona krainova
Zdroj: Profimedia

Simona Krainová je modelka, která je velmi úspěšná i v dnešní době. Na svém instagramu pravidelně sdílí snímky nejen ze svého soukromí, ale také z pracovních akcí.

Krainová se nechala zvěčnit se svými dětmi ve vánočním stylu. Na sobě má oblečené krátké červené šaty, doplňuje je rudou rtěnkou a jemným líčením. U sebe má oba syny, jeden se jí drží za krk na zádech, druhého má na klíně.

Dejte svým blízkým maličkosti, jako je láska

Simona je známá svým postojem ohledně rodin a blízkých přátel. Rodina je pro ni na prvním místě. A to také napsala ke své fotografii, na které sice chybí její partner, ale vyfotit se nechala s oběma syny – Maxem a Brunem.

„Taky chcete pro svoje blízké připravit ty nejhezčí Vánoce? Jasně že jo… stejně jako já… ale nezapomínejme na to, že to nejkrásnější, co můžeme o Vánocích darovat, je naše láska k těm, které máme rádi,“ začala svůj příspěvek.

„Jsou to maličkosti, které prakticky nic nestojí. Udělejme si vánoční svátky trochu jiné, klidnější, ale o to srdečnější. Darujme lásku, pozornost. Možná to zní staromódně, ale co víc potřebuje naše duše a mysl. Naše i našich dětí?“ pokračovala.

Mnoho lidí jí dalo v komentářích za pravdu. Simona zmínila hlavně dnešní dobu, kdy se každý na každého obořuje ohledně koronaviru, očkování, karantény a mnoho dalších věcí, které se motají kolem pandemie.

„Nezapomínejme na to. Nejen o Vánocích. Hlavně v této divné době. Mějte se krásně a mějte se rádi,“ dokončila svůj status. Mnoho fanoušků jí poděkovalo za krásná slova a nezapomněli ani na slova chvály. Na snímku to všem moc sluší a Simona vypadá velmi šťastně.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený simonakrainova (@simonakrainova)

Modelka umí své fanoušky také rozčílit

Modelka ale zveřejňuje také příspěvky, které se jejím sledujícím moc nelíbí. Nedávno se rozčílila kvůli tomu, že jsou její děti neustále v karanténě, protože ve školách se každý týden objeví někdo pozitivní. Informaci zveřejnila stránka ctidoma.cz.

Fanoušky ale její stížnost rozčílila, protože se jí mimo jiné nelíbilo, že se s dětmi musí sama doma učit. Někteří si vůbec nebrali servítky: „Najednou Vám to vadí, že děti nechodí do školy? Ale když lítáte po dovolených a děti s Vámi, tehdy Vám škola nechybí?“

Někteří vzali video, ve kterém Simona komentuje karanténu svých dětí, jako stížnost na to, že se modelka musí jako máma starat o své děti. „Základní školu by měl zvládat každý rodič, tak můžete s učením pomoci. Je to lepší než nechat dítě trpět, to holt musíte vydržet. Co mají říkat maminky, které mají třeba postižené děti a jsou na všechno samy, bez partnera?“ napsala jedna z fanynek.

Je ale vidět, že si Simona z podobných komentářů nic nedělá a ví, co dělá a co povídá. Za svými názory si pevně stojí, ale nyní může jen doufat, že se děti do školy a školky podívají. Dnešní doba bohužel „normálnímu“ školství nepřeje.

Zdroj: Instagram, ctidoma.cz

Autor: Raina Tomanová


Sdílet článek:Share on Facebook
Facebook

Související články