Simona Krainová: Stáří je prý jen číslo, kdo to vymyslel? Její plastiky a liposukce asi nic neznamenají

od Šárka Cvrkalová
2 minuty čtení
simona krainova
Zdroj: Profimedia

Simona Krainová má podle mnoha fanoušků za sebou nejednu plastickou operaci. Trvá si sice na svém, že její prsa jsou přírodní, přiznala se ale v minulosti, že prošla stejně jako její manžel liposukcí břicha. I tak ale na Instagramu svědomitě hlásá, že věk není jenom číslo, jak někdo tvrdí, a všichni že jsme krásní.

Na celé řadě fotografií se v minulosti ukázala Simona Krainová v odvážných pózách a polonahá a i podle webu expres.cz ji fanoušci v mnoha případech podezírali, že její tělo prošlo více než pár plastikami. Většinu z nich ale Simona popřela. Je i tak ale jasné, že její tělo úplně přírodní nebude.

Člověk může něco udělat proto, aby dobře vypadal, měl by se ale pak také vyjadřovat tak, aby jeho názory souhlasily s jeho jednáním. Jenomže to Krainová moc neřeší. Na Instagramu začala mluvit o tom, jak na věku nezáleží, přitom ale ten vlastní sama operacemi popírá.

Vyhněte se těmto chybám

„Věk je pouze číslo. I tak by ale každá žena měla mít na paměti, že zkrátka existují kousky, které se k ženám po čtyřicítce prostě nehodí. Pokud se chcete vyhnout módnímu faux pas, vyhněte se těmto nejčastějším chybám,“ píše Krainová u fotky.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený simonakrainova (@simonakrainova)

Podle slov některé z fanynek je největším problémem vyzývavé oblečení, výstřihy, minisukně, roztrhané kalhoty a další podobné módní trendy, které je lepší přenechat mladé generaci. Simona sama ale prý ve svých 48 letech dobře ví, o čem mluví, když tohle popírá.

„Zajímalo by mě, kolik let má ženská, která tuhle kravinu napíše a jak vypadá. Jistě, pojďme se všichni 40 plus zabalit do deky až po bradu a raději zalezte pod postel,“ rozčílila se. Pravda ale je taková, že člověk by si měl uvědomit, na kolik vypadá a co si může dovolit.

Fanoušci s ní souhlasí i nesouhlasí

Pod fotografií Krainové se objevila celá řada komentářů, které se vyjadřují k tomu, že ona sama by o deset let mladší nevypadala, kdyby neměla za sebou nějaké ty lékařské zákroky. Krainová si skoro v padesáti může dovolit mnohé, protože se nechala omladit.

Většina lidí uznává, že ženy by měly mít soudnost. Ne každému sluší všechno. Někdo si může i po 40 dovolit svůdné oblečení, někdo dokonce i po 45. Simona Krainová je ale tím posledním, kdo by měl podle všeho soudit ty, co na to mají svůj názor.

Je jasné, že ona sama skvěle vypadá. Jenomže ne každý je v jejím věku takový a ne každý by si měl brát příklad z toho, že i s padesátkou na krku je v pořádku nosit minisukně a svůdné oblečení. Je to na posouzení každého. A ačkoli modelka možná myslela své věty dobře, z jejích úst vyzněly trochu nepatřičně.

Zdroj: Instagram, expres.cz, yesvisage.cz

Autor: Šárka Cvrkalová


Sdílet článek:Share on Facebook
Facebook

Související články