Simona Krainová se s manželem trápí hlady na klinice v Maďarsku. Podstupuje tam ozdravné procedury

od Denisa Weisová
2 minuty čtení
simona krainova karel vagner
Zdroj: Nextfoto

Simona Krainová s manželem Karlem Vágnerem momentálně podstupuje procedury týkající se zdravého životního stylu na Ajurvédské a lékařské klinice v Maďarsku. O tom, jak jejich pobyt probíhá, se samozřejmě nezapomíná podělit s fanoušky na svém instagramu.

Dobrovolně trpí hlady

Že je to v podstatě taková „dobrovolná“ hladovka si postěžovala několikrát. Hned večer po příjezdu jim prý u večeře trvalo docela dlouho pochopit, že je po večeři a další chod už nepřijde.

„Tady v Maďarsku to vypadá oproti Srí Lance dost krutě. Žádné maso ani mini dortík se nekoná. Tak uvidíme, kdo z koho,“ postěžovala si odhodlaná topmodelka.

Další den se naopak pochlubila fotkou vydatné večeře, skládající se z placiček a polévky. „Už dlouho jsem se tak netěšila na večeři.“

Na oběd druhý den dostali teplé smoothie z pečených jablek a kokosového mléka a malou misku plnou sušeného ovoce. A k tomu ironicky příbor.

„Obědu naštěstí předcházela celkem vydatná snídaně, která se skládala z rýže, vařené zeleniny, cizrny, výborné ryby a spousty chilli,“ popsala v popisu videa ranní hody, které zahnaly hlad z předchozího dne.

Pobyt ale i přesto berou s humorem.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený simonakrainova (@simonakrainova)

Podstupují ozdravné procedury

V jednom z videí Simona vysvětluje, jak probíhá ranní příprava na jógu. Každé ráno před jógou pijí ghí, tedy přepuštěné máslo. Zapíjí ho teplou vodou a zajídají kolečkem citronu a pomeranče.

„Tak už začala moje příprava na ajurvédskou panchakarmu,“ informuje v popisku videa, ke kterému přidala i velice podrobný popis toho, jak vlastně procedura probíhá a k čemu je dobrá. Zkráceně se jedná o metodu, pomocí které se vyhánějí toxiny usazené v těle. Takový „detox“.

„Tento proces očisty těla je ve své nutnosti podobný potřebě výměny oleje u automobilu po ujetí několika tisíc kilometrů,“ přirovnává modelka. „Tělo nemůže donekonečna přijímat potravu či vjemy, aniž by kdy mělo čas na odpočinek. Proces očisty má tři fáze: oddělení toxinů od zdravé tkáně, nasměrování a sběr toxinů v zažívacím traktu a jejich následné odstranění.“

Zdroj: Instagram Simony Krainové

Autor: Denisa Weisová


Sdílet článek:Share on facebook
Facebook

Související články