Simona Krainová sdílela 21 let starou vzpomínku s Darou Rolins a nezapomněla si kopnout do Sagvana Tofiho

od Šárka Cvrkalová
2 minuty čtení
simona krainova
Zdroj: Vladimír Škarda / CNC / Profimedia

Některé celebrity nestárnou. Třeba takovou Simonu Krainovou si fanoušci vybavují z doby před 21 lety a dodnes se podle nich nezměnila. Není v tom ale sama. Před časem bývala údajně ďáblicí a společně s Darou Rolins se objevila i na titulce časopisu Spy. Vzpomínku, kterou sdílela s fanoušky, ocenila i řada celebrit.


Krainová se svým sledujícím na instagramu pochlubila fotografií, ke které se dostala díky jedné své fanynce. Společně s Darou na obálce časopisu pózují ve sporém oblečení.

Není se ani čemu divit, že dvě blondýnky, které se nebály ukázat krásy svého těla, tehdy magazín označil za ďáblice. A sama Simona se tomu nijak nebrání. „Tuto fotku mi poslala jedna fanynka. Jak píší na titulu, prý jsme s Darou byly před 21 lety nenasytné ďáblice. Co myslíte, Dari? Sagi?“ neodpustila si modelka narážku na Sagvana Tofiho, se kterým mají obě krásky společnou minulost.

Dávné lásky

Simona Krainová byla kdysi nejen ďáblice, ale taky mladá a naivní kráska poblázněná právě do Sagvana Tofiho. Přezdívala mu sice „blázen“, i přesto si ho ale chtěla vzít. Jenomže právě ve chvíli, kdy měla hlavu plnou zásnub, přišla na to, že má mladý Sagvan někoho dalšího.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený simonakrainova (@simonakrainova)

A tím nebyl nikdo jiný než Dara Rolins. Sagvan tehdy randil s oběma najednou. Když to prasklo, Daru se Simonou to sblížilo. Společně pak daly v médiích Tofimu co proto. Dnes je už ale všechno minulostí a narážka, kterou v příspěvku Simona použila, je jen vtipnou vzpomínkou.

Jsem tam s vámi!

Na titulní stránce se kromě Simony s Darou objevují i další osobnosti. Díky titulkům je vidět, že je vydání opravdu staré. Kromě celebrit, které jsou prý naprosto šílené, se tehdy mohli dočíst fanoušci i to, zda k Lucii Bílé přiletí druhý čáp, nebo je zpráva o dalším dítěti jen nějaká novinářská kachna.

„Jsem tam s vámi,“ okomentovala Simonin příspěvek nadšeně zpěvačka, která také ráda zavzpomínala na starou dobu. Kromě ní se k titulní stránce časopisu vyjádřila nejedna celebrita. A podle většiny to vypadá, že nádhernými a sexy ďáblicemi zůstaly Simona s Darou dodnes.

Včerejší vydání

Fanoušci se shodují na tom, že ani jedna z krásných blondýnek nestárne. „Podle té fotky bych tipoval, že je to snad včerejší vydání,“ zalichotil jim jeden ze sledujících v komentáři. „Jste stále krásné,“ doplňuje ho další. Některým je pak líto, že není na fotce právě i Lucka Bílá.

„Jste dvě kobry a stárnete jako víno: čím starší, tím lepší,“ zhodnotil modelku se zpěvačkou další fanoušek. Na závěr pak někdo dvojici vzkazuje: „Jste úplně stejné, nezměnily jste se a moc vám to sluší. A to mi říká, že bych na sobě měl jít makat.“

Zdroj: OnlyU, Instagram

Autor: Šárka Cvrkalová


Sdílet článek:Share on Facebook
Facebook

Související články