Simona Krainová pózovala v koženém oblečku. Je pyšná na to, co dokázala

od Raina Tomanová
< 1 minuta čtení
simona krainova
Zdroj: Nextfoto

Simona Krainová patří mezi nejúspěšnější československé modelky, které v posledních letech vystupovaly na módních přehlídkách. I ve svém věku má pořád co nabídnout, ale je za tím tvrdá dřina.


A právě díky dřině si i nyní může dovolit oblékat sexy prádlo nebo přiléhavé šaty, ve kterých vynikne její štíhlá postava. Fanouškům na instagramu se ukázala v sexy koženém oblečku a k tomu doplnila text slovenského interpreta Kaliho, který přesně vystihuje, co cítí.

Krainové to v kůži sekne

„Užívám si to bez pocitu viny, užívám si to… Výsledek dřiny,“ napsala modelka k černobílé fotografii, na které pózuje ona sama. Vyloženě si den, kdy se fotila, užívala. Je to znát z jejího výrazu. Poctivě totiž pracuje na své postavě od mládí.

A výsledky jsou nyní vidět. Aby sledující pochopili, co všechno chce Simona říct, rozhodla se tak učinit pomocí textu písně, který napsal Kali. V něm se dozvíte, že jediné, co chtěla Simona všem dokázat, že má na všechno, co si v životě přeje.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený simonakrainova (@simonakrainova)

Svým naditým výstřihem dráždí nejen svého muže

„Přeměňuju myšlenky, měním je na věty a přesvědčuju o své pravdě ty, kteří nechtějí věřit, že to fakt za to stojí,“ píše se v textu, na který Krainová odkazuje. Fanoušci jsou s ní zajedno, a pochvalných komentářů má více než dost.

Krainová začínala jako modelka velmi mladá, stejně jako všechny její kolegyně z branže. I nyní se ale může postavit nejen před objektiv, ale také na přehlídková mola. Simona má na snímku rozpuštěné své blonďaté vlasy a nastavuje se slunci.

Na sobě má pouze kožené šaty, které mají hluboký výstřih. Jsou na širší ramínka, která si může nastavit stejně jako pásek. Mnohé obdivovatele určitě nenechá chladnými také zip, který vede přímo z výstřihu směrem dolů.

Zdroj: Instagram

Autor: Raina Tomanová


Sdílet článek:Share on Facebook
Facebook

Související články