Simona Krainová potkala na luxusní dovolené slavného herce. Znáte ho z filmů Plnou parou vzad! nebo Americký gangster

od František Olša
2 minuty čtení
Simona Krainova
Zdroj: Profimedia

Pravděpodobně i vy byste se rádi viděli s koktejlem na pláži a nasávali mořský vzduch. Ať už se vám tento plán nedaří z jakéhokoliv důvodu, můžete se podívat, jaká legrace se dá zažít v luxusní destinaci, do které se vydala známá česká modelka.

Simona Krainová je česká topmodelka, moderátorka a herečka. Do roku 2012 byla ambasadorkou modelingové soutěže Elite Model Look, nyní je ředitelkou a patronkou modelingové soutěže Czechoslovak TopModel.

To je ale náhoda!

Osmačtyřicetiletá modelka ví, jak se zařídit i v době pandemie. Ačkoliv s tím velké množství lidí nesouhlasí, vyrazila si na dovolenou, kterou si užívá se vším všudy. Čistý oceán a plavky jsou teď pro Simonu denním chlebem.

Už přes měsíc si užívá s rodinkou dovolenou na ostrově Svatý Martin. Když myslíme rodinku, tak se vším všudy. Třináctihodinový let totiž neabsolvovala Simona pouze s dětmi a manželem, ale i s čivavou Angee.

Modelka pravděpodobně vůbec nečekala, že by na své dovolené mohla potkat někoho známějšího, než je sama ona. Opak je pravdou. Na ostrově potkala amerického herce, jenž má na svém kontě slušný počet filmů, ve kterých se objevil.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený simonakrainova (@simonakrainova)

Skoro každý by si přál na dovolené potkat herce Cubu Gooding Jr., který je známý díky filmům Sněžní psi, Plnou parou vzad! nebo Americký gangster. Simoně se to poštěstilo při slunění na pláži, a Cuba dokonce modelce zapózoval ve videu.

Zábava musí být

Doufejme, že Simona nezapomene na své povinnosti v České republice a plánuje někdy návrat do rodné vlasti. Fanouškům by totiž tato kráska velice chyběla a modelingovému světu bezpochyby také.

A stejně tak, jako chce mít zábavu Simona, chtějí mít zábavu i synové Max a Bruno. Těm rodiče dovolili vyzkoušet netradiční aktivitu nad oceánem. Děti si vyzkoušely parasailing, což je let na padáku za motorovým člunem.

Tento styl zábavy si však užívali pouze synové. Mamka s taťkou stáli dole a vše pozorovali. K videu pak Simona dodala: „Pro nás s Kájou děsivý pocit, když se vám ztrácí děti v oblacích, pro ně splněný sen.“

A pokud pak přemýšlíte, jak to mají děti s výukou v této luxusní destinaci, prozradíme vám to. Max a Bruno mají na ostrově vlastní učitelku, která se stará o jejich vzdělání.

Teď už se jen necháme překvapit, pro jaký obor se synové v budoucnu rozhodnou. Bude to podnikání po tatínkovi, nebo modeling po mamince?

Zdroj: Instagram S. Krainové

Autor: Štěpán Pacík

Související články