Simona Krainová poslala pozdrav v krajkové podprsence z postele. Svůj věk si stále nepřipouští

od Šárka Cvrkalová
2 minuty čtení
simona krainova
Zdroj: Nextfoto

„Ahoj, pondělí.“ S takovým vzkazem včera přidala Simona Krainová na instagram fotografii, na které se ukázala v krajkové podprsence s výrazně nalíčeným obličejem. Snímek přímo ze své postele poslala fanouškům jako důkaz toho, že sebevědomí má opravdu vysoké. To už koneckonců předvádí nějaký ten čas.


Je jí 49 let. Neustále tvrdí, že svůj věk si nepřipouští. Na druhou stranu o něm ale na někoho, kdo se padesátky údajně nebojí, mluví možná až příliš často. Každý druhý den modelka provokuje na svém instagramu sledující žhavými fotkami, na kterých ukazuje, že na to stále má.

A nebojí se přiznat ani to, že pro svůj vzhled podstupuje různé zákroky. Naopak na svém instagramu běžně mluví o tom, čím si prošla, aby vypadala tak, jak vypadá. Ne každý to sice ocení, to ale Simona moc neřeší.

„Pro některé je to moc, že ukazuji, jak mi píchají jehly do obličeje nebo do krku, ale já chci ženám ukázat, že stačí málo a mohou si takhle pár let ubrat. Vím, že některé ženy to tají a tvrdí, že je to genetika nebo kosmetika, ale většinou je to lež. Vím, že věk nezastavím, ale taky nemusím vypadat jak stařena,“ svěřila se Blesku Krainová.

25?

Poslední pondělní pozdrav v podprsence si vysloužil řadu milých komentářů, a je tak vidět, že Simonina investice do jejího vzhledu se vyplácí. Těch pár lidí, kteří tomu nerozumí, podle svých slov modelka ignoruje. Užívá si to, že stále vypadá k světu a lidem se líbí.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený simonakrainova (@simonakrainova)

„Kolik jste říkala, že vám je? 25?“ ptá se někdo v komentářích. Nejčastějším slovem pod snímkem je pravděpodobně „wow“, které ohromeně připisují muži i ženy. Někdo se zmůže jenom na citoslovce a srdíčka, jiní se ale odvážně rozepisují.

K takovým patří i jedna z fanynek, která s nadsázkou a vtipem Simoně Krainové vzkázala: „Jsem sice žena a nejsem na ženský, ale vedle vás bych se docela chtěla probouzet.“ Takové lichotky modelka slyší ráda a vyplatí se jí pro ně nejedna zkrášlující procedura.

Nedávno provokovala přímo na masáži

Poslední snímek v krajkové podprsence je sice odvážný, není to ale nic neobvyklého. Nedávno se Simona pochlubila například i záznamem z masáže, na kterém odhalila velkou část svého nahého těla. Na masážním lůžku zakrytá jen z části ručníkem ukázala, jak o sebe nechává pečovat.

A i tehdy fanoušci její odvahu ocenili pozitivními komentáři. Sem tam se sice najde někdo, kdo Simonu nechápe a musí si trochu rýpnout, vesměs ale modelku sledují pouze ti, již její polonahé fotografie obdivují. A to i přesto, že u nich mluví o svém věku, který si vlastně nepřipouští.

Zdroj: Blesk, Extra, Instagram

Autor: Šárka Cvrkalová


Sdílet článek:Share on Facebook
Facebook

Související články