Simona Krainová po fotce bez kalhotek prý ještě nevytáhla všechna esa z rukávu. Ztratila jste úroveň, píší jí sledující

od Šárka Cvrkalová
2 minuty čtení
Simona Krainova
Zdroj: Nextfoto

Místo toho, aby se z kritiky poučila, dává lidem na sociální síti stále další a další záminky k negativním komentářům. Simoně Krainové očividně dělá dobře jakákoli pozornost. Nedávno sdílela fotku bez kalhotek, rozrušeným sledujícím teď navíc vzkázala, že to ještě rozhodně není všechno.

Simoniny fotografie jsou čím dál tím odvážnější. A i když je bezpochyby modelkou právem a pohled na její tělo v plavkách je pro mnoho osob něčím výjimečným, nic by se nemělo přehánět.

Když se tak ukázala na instagramu bez kalhotek, velké části sledujících už ruply nervy.

Má to zapotřebí?

Negativními komentáři sledující Simonu nešetřili. Někdo ji nazval zoufalou ženou, která už neví, co by ukázala, další ironicky podotkl, že její děti musí být na maminku hrdé. „Simono, tohle opravdu nemáte zapotřebí,“ uvedla paní Helena.

Jenomže Simona se nebojí jít kritice naproti. Místo toho, aby ukázala trochu pokory, ještě si z negativních slov lidí udělala reklamu na svou vlastní osobnost.

„Tolik poprasku kvůli kalhotkám. Fakt se bavím nad tím, jak málo stačí. A to jsem ještě nevytáhla všechna esa z rukávu,“ uvedla u další fotografie.

Na té tentokrát sice nepředvádí nahotu, její zbytečně povýšený výraz, růžové vlasy a tuna make-upu na tváři ale sledující nepřesvědčily o tom, že by měli změnit názor.

Proč?

Jedna otázka se v komentářích pod Simoninými příspěvky z poslední doby objevuje velmi často: „Proč?“ Sledující nerozumí tomu, co modelku k jejímu chování vede.

„Proč si to děláte? Škoda. Mohla jste stárnout jako ikona a clasa. A přitom to vypadá, že nevíte, jak už na sebe upozornit. Levná gesta, nahota, bez kalhotek, růžové vlasy… To není nic o puritánství, ale o nějaké úrovni, kterou jste bohužel ztratila,“ vzkázala Simoně paní Andrea.

„Bohužel chytáte syndrom Madonny. Za každou cenu potřebujete šokovat. Přitom to nemáte zapotřebí,“ doplnil další sledující.

Zdá se, že se většina lidí shodne na jednom: pokud Simona ještě nevytáhla všechna esa z rukávu, měla by je tam raději nechat a přestat překračovat hranice.

Zdroj: Instagram, Extra

Autor: Šárka Cvrkalová


Sdílet článek:Share on facebook
Facebook

Související články