Simona Krainová po 14 dnech na očistné kúře. Už nechce být otrokem moderní medicíny

od Raina Tomanová
2 minuty čtení
simona krainova
Zdroj: Profimedia

Simona Krainová se před několika dny vydala na Srí Lanku, aby zde trávila nějakou dobu a očistila nejen své tělo, ale také mysl. Dodržuje přísnou dietu a učí se ajurvédské medicíně.

Jak sama přiznala, kdykoliv ji začne bolet hlava, sáhne po klasickém prášku. Nyní se ale rozhodla změnit svůj život také v tomto ohledu. Na léčebném pobytu je společně s manželem, nemohou si ráno dopřát ani kávu a snídaně i celkově jídlo je tu velmi chudé na nutriční hodnoty.

Simona si musela odepřít všechny dobroty včetně kávy

Pokud se chcete zbavit depresí, bolestí hlavy nebo migrén, rozhodně se vyplatí začít s ajurvédou. Tu doporučuje i modelka, která na Srí Lance byla součástí procedury Shiro Vasti. „Vyrovnává vátu a kaphu v mozku a rovnováhu mezi mozkem a lebkou,“ napsala.

„Posíláte mi tuny dotazů ohledně mého pobytu tady. Hned v úvodu se musím přiznat, že jsem ten typ ženy, která, když má bolest hlavy nebo nějaký zdravotní problém, sáhne po pilulce. Zkrátka typický otrok moderní medicíny, a i když někdy cítím, že něco v těle nehraje, tak hledám rychlé řešení,“ přiznala Simona fanouškům.

Simona se přiznala, že o alternativní medicíně neměla do svého pobytu skoro ani tušení, takže šla do neznámého a těšila se, co ji bude čekat. Mentální a fyzický detox podle svých slov potřebovala. „Řeknu upřímně, první dny byly fakt náročné… dostat se do toho „rytmu“ kde se jede jen 3 x denně a jen zdravě a vyváženě (žádná kávička, vínko, čokoládka, žádné mléčné výrobky, sýry, smažené řízky).“

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený simonakrainova (@simonakrainova)

Bude to pro Simonu nový životní styl?

„Myslela jsem, že to možná ani nedám. Jak moc jsem tohle celé potřebovala, jsem si uvědomila až zde. Po příchodu do resortu absolvují všichni klienti diagnostiku, která trvá asi 30 min a během které mě lékař diagnostikoval tak, jak to někdy nedokážou ani moderní medicinské přístroje,“ svěřila se se svými pocity z pobytu fanouškům na svém instagramu.

Simona k povídání připojila také dvě fotografie, na kterých vypadá báječně, a to i přesto, že není nalíčená. „Najednou mi tato alternativní medicína nepřišla jako z jiného vesmíru. Postupně mi to celé začalo dávat význam a smysl. Nemusíte se obávat složitých a náročných procedur. Stačí dát svému tělu prostor a podporu, aby mohlo projít přirozeným očistným procesem.“

„A víte co – naprosto jsem se vykašlala na jakýkoliv make up a vlasy. Celý den od hlavy po paty v masážních olejích, jak se říká, mastná ale šťastná,“ uznala Simona, že ne všechno visí na fyzické kráse. Na této medicíně je skvělé, že se nemusíte bát ničeho složitého.

Nabádá fanoušky, aby také něco podobného zkusili: „Terapie, masáže, odpočinek, změna jídelníčku, ticho a prostor na sebe mohou udělat zázraky. Nebo když dáte do pohody své trávení a mysl, tělo na to pozitivně zareaguje.“ Je ale něco jiného, pokud jste na klidné dovolené nebo v domácnosti, kde se to jen hemží starostmi.

Zdroj: Instagram

Autor: Raina Tomanová


Sdílet článek:Share on Facebook
Facebook

Související články