Šimon Bilina ze seriálu ZOO se rád otužuje. Nemusí řešit vysoké účty za energie

od Soňa Jiroutová
2 minuty čtení
Simon Bilina
Zdroj: Nextfoto

Herec Šimon Bilina je na roztrhání! Díky své roli Haďáka v seriálu ZOO, hraní v divadle a své muzice má práce až nad hlavu. I přesto si však najde čas na procházky v přírodě a otužování. To se mu každopádně v dnešní době bude velmi hodit.

Herec se teď zejména musí vyrovnat se slávou, která díky seriálu ZOO přišla ze dne na den.

Seriál z něj udělal známou osobnost

„Je to náhlé, teď se to děje fakt hodně a člověk se s tím musí nějak srovnat. Je to divné, když někdo přijde a dotkne se vás nebo na vás začne mluvit jako na Haďáka,“ přiznal herec na začátku prázdnin pro server Prima Ženy.

S touto slávou přichází i další úskalí, a tím je například hercova utajovaná láska. O své vyvolené prozradil jen to, že pracuje v branži, ale její identitu odhalit nechtěl.

Vzhledem k tomu, že se z něj ale stala veřejně známá osobnost, se nejspíše brzy provalí, s kým randí. Již nyní však mají fanynky seriálu zlomená srdce, protože jejich idol není volný.

Herec sice nerad mluví o své nové lásce, ale jinak se rád podělí o to, co má v životě rád. Již na Nový rok odpověděl na dotaz ohledně předsevzetí, že by chtěl být hlavně v přírodě a více se otužovat.

A zatím se mu to nejspíš daří, protože minimálně otužování se mu nyní hodně vyplácí.

Předsevzetí dodržel

Když se reportéři CNN Prima News ptali, jak známé osobnosti řeší vysoké účty za energie a zda se jim daří šetřit, měl Šimon jednoduchou odpověď.

„Tahle doba aspoň přeje tomu, že vznikne nějaká kreativita, nějaké nové nakládání s tím teplem. Já se každé ráno už čtyři roky otužuji a pro mě to teplo vůbec není zásadní. Jsem schopný fungovat v hodně studené místnosti a rád i usínám v chladnu,“ uvedl.

Je tedy vidět, že se z jeho strany nejednalo jen o plané řeči a s otužováním to myslel vážně. A nyní na svém instagramu ukázal video, ze kterého je patrné, že i s procházkami to myslel vážně.

„Vypadá to jako dokonalé video influencerů ze zahraničí… ale ne, je to od českého vesnického rybníku a obsahuje to tu pravou dokonalost,“ napsal k videu, na kterém jsou vidět dva jeho společníci.

V hlavní roli tohoto videa, jak Šimon uvádí, mohou fanoušci vidět „Kiru, Ejmy a Jardu Sinici“. Zejména poslední zmíněný aktér, tedy sinice, má ve videu skutečně významnou roli. Budeme tedy raději věřit tomu, že zde se Šimon neotužuje.

Zdroj: Prima Ženy, Spy Cross, CNN Prima News, Instagram 

Autor: Soňa Jiroutová


Sdílet článek:Share on facebook
Facebook

Související články