Shiloh Jolie-Pitt předvedla své taneční umění. Ne všem se líbilo, ale její otec Brad má jasno

od Soňa Jiroutová
2 minuty čtení
brad pitt
Zdroj: Profimedia

Angelina Jolie a Brad Pitt během svého vztahu a později manželství rozšířili svou rodinu a vychovávali šest dětí. Ačkoliv si již osm let nemohou přijít na jméno a hádají se o děti i majetek, shodnou se na jedné věci: děti jsou to hlavní. A aktuálně jim velkou radost dělá dcera Shiloh a její taneční umění.

Manželé spolu válčí od roku 2016, kdy Angelina obvinila Brada z fyzického týrání. Roky vedli právní bitvu o opatrovnictví a stále bojují o své francouzské vinařství Chateau Miraval. I přesto je něco bude navždy spojovat, a to jejich šest dětí.

Velká multikulturní rodina

První dvě děti si herečka adoptovala v době, kdy ještě nebyla s hercem. Jedná se o Maddoxa Chivana, kterého si v roce 2002 adoptovala z Kambodži, a dceru Zaharu Marley, kterou adoptovala v roce 2005 z Etiopie.

Obě tyto děti následně adoptoval hereččin manžel Brad Pitt a rodinu rozšířili o své vlastní potomky. V roce 2006 se jim narodila dcera Shiloh Nouvel. Po jejím narození navíc adoptovali chlapce z Vietnamu jménem Pax Thien.

V roce 2008 se rodina rozrostla o poslední členy: dvojčata Knox Léon a Vivienne Marcheline.

Ačkoliv láska manželům nevydržela a začala dlouhá tahanice o děti, oba rodiče se ohledně svých dětí vyjadřují velmi hezky. Herec například v roce 2020 pro People uvedl, že své děti podpoří ve všem, co chtějí dělat.

„Jsou to docela skvělí lidé, a protože je jich tolik, myslím, že na sebe měli velmi významný vliv. Není to tak, že bych byla hlavou něčeho. Jsem ke svým dětem velmi upřímná A ke svým dětem jsem velmi lidská,“ prohlásila herečka o své výchově pro People v roce 2021.

Otec neví, po kom to dcera má

Aktuálně se hodně mluví o první biologické dceři herců, tedy o Shiloh Nouvel.

„Pamatuji si rozhodnutí stát se rodičem. Nebylo těžké milovat. Nebylo těžké zasvětit se někomu a něčemu většímu, než je můj život,“ zavzpomínala pro Time na její narození Jolie v roce 2020.

Později uvedla, že ve své dceři poznává sama sebe, což prý bude v budoucnu problém.

Aktuálně je Shiloh 17 let a zatím to nevypadá, že by rodičům přidělávala problémy. Naopak jsou na ni velmi hrdí. Jejich dcera se totiž věnuje tanci a aktuálně se stalo virálním její video, kde tančí sólo na pulzující rytmy Tanzanie od Uncle Waffles a Tony Duardo.

„Její pohyb je šílený. Děkuji za tvou energii,“ napsal na instagram k jejímu výkonu sám Lil Kelaan Carter.

Na videu je Shiloh ostříhaná na ježka a tancuje v teplácích a oversize triku. Její pohyby jsou výrazné, a ne všichni komentující její výkon ohodnotili kladně. Její otec má ale jasno.

„Vhání mi to slzy do očí. Nevím, kde ten talent vzala. Já sám jsem Mistr Obě Nohy Levé,“ prohlásil pro ET již v roce 2022 Brad Pitt na adresu tanečního umění dcery.

Zdroje: People, ET, Instagram

Autor: Soňa Jiroutová


Sdílet článek:Share on facebook
Facebook

Související články