Shannen Doherty podala žádost o rozvod. Její verze důvodu se ale liší od verze manželových přátel

od Soňa Jiroutová
2 minuty čtení
Shannen Doherty
Zdroj: Kathy Hutchins / Shutterstock.com

Shannen Doherty podala žádost o rozvod s Kurtem Iswarienkem a dle zdrojů blízkým páru se nejedná o příjemný rozvod. Hlavně se objevily dvě verze příběhu. Dle herečky ji měl manžel podvádět a dozvěděla se to těsně před operací mozku. Dle Kurtových přátel žili manželé již dva roky odděleně a o nové přítelkyni měla herečka vědět ještě před tím, než se dozvěděla o rozšíření rakoviny.

Dokumenty k rozvodu, které herečka podala minulý pátek v Los Angeles, získal server TMZ. Píše se v nich, že manželství skončilo v lednu, uzavřeno bylo v říjnu roku 2011 a je bezdětné.

Nechce mu dát ani korunu

„Rozvod je to poslední, co Shannen chtěla. Bohužel cítila, že jí nezbývá žádná jiná možnost. Můžete kontaktovat Kurtovu agentku Collieru Grimm z PICTUREKID, protože je důvěrně zapojena,“ uvedla hereččina právnička Leslie Sloane pro TMZ.

Dala tím mezi řádky najevo, že Kurt byl své manželce nevěrný, což je důvodem její žádosti o rozvod.

„Zatím neznáme přesné detaily, ale víme, že Kurt zlomil Shannenino srdce,“ řekl důvěrný zdroj dle serveru In Touch.

Shannen v dokumentech žádá o manželskou podporu od Kurta a zároveň žádá, aby soud odepřel manželskou podporu Kurtovi.

„Shannen je naštvaná a chce, aby Kurt zaplatil,“ dodal zmíněný zdroj s tím, že mu za tuto zradu odmítá dát jakékoliv peníze.

Herečka se o manželově nevěře rozpovídala ve svém novém podcastu Let’s Be Clear.

Tvrdila, že měl dvouletý poměr, zatímco ona bojovala s rakovinou prsu, a nesnesitelné detaily zjistila jen několik dní předtím, než šla na operaci mozku, protože se rakovina rozšířila.

Dvě verze jednoho příběhu

Jak ale uvádí server, mají oba manželé jinou verzi. Dle Kurtových známých žili manželé odděleně již přes dva roky, a tedy před její operací v roce 2023 spolu již nebyli.

O své nové partnerce prý Shannen řekl po Novém roce v roce 2023, což bylo těsně předtím, než jeho odloučená manželka šla na magnetickou rezonanci, která odhalila rozšíření nemoci.

Kurt za ní tehdy měl přijet, přestože ona ho vidět nechtěla. Chtěl ji podpořit a pomoci. Herečka toto v několika příspěvcích na svém instagramu popírá s tím, že se jedná o lži.

Je tedy očividné, že rozvod manželů nebude poklidný, což je nejspíše to poslední, co nemocná herečka s rakovinou ve čtvrtém stádiu potřebuje.

Zdroje: TMZ, Magzter, She Knows, Instagram 

Autor: Soňa Jiroutová


Sdílet článek:Share on facebook
Facebook

Související články