Sestru Pavly Tomicové jste také mohli vidět v Ulici. Prozradíme vám, v jaké roli

od Nikola Jaroschová
2 minuty čtení
Pavla Tomicová
Zdroj: Profimedia

Nekonečný seriál Ulice je oblíbeným pořadem, který sleduje každý večer velké množství diváků. Fanoušci prožívají zajímavé osudy rolí a na sociálních sítích dokonce píší své nápady, jak by mohl příběh pokračovat. Oblíbenou rolí byla také kadeřnice Simona, která se v seriálu objevila i se svojí sestrou.

Pavla Tomicová je česká divadelní a filmová herečka. Po studiu na pedagogické škole se rozhodla pro studium loutkářství na pražské DAMU. Objevila se ve filmech, jako jsou Snowboarďáci, Rafťáci a Po čem muži touží.

Sestry se stejným povoláním

Pavla Tomicová má také sestru. Pokud jste milovníci divadel, pak jste ji pravděpodobně na prknech, co znamenají svět, už párkrát viděli. Napadlo vás však, že Naděžda Chrobková je sestrou Simony z Ulice?

Na přímých přenosech oblíbeného pořadu StarDance se objevilo několik českých osobností. Pavla Tomicová však dokonce v pořadu účinkovala. Společně s Markem Dědíkem několikrát ovládli parket a moc jim to slušelo.

Pavla Tomicová a sestra

Zdroj: Profimedia

Na Pavlíniny taneční výkony se přišla podívat i její sestra. Pavla na sobě měla modré šaty, ve kterých vypadala úžasně. Třpytivé prvky působí elegantně, stejně tak jako účes, který měla herečka učesaný.

I sestra Naděžda vypadala bravurně. Na sebe si vzala černé luxusní šaty a vzhled doplnila lehkým líčením.

Umělecký život

Naděžda Chrobková je českou divadelní a filmovou herečkou. Herectví vystudovala na Státní konzervatoři v Ostravě. V Ulici se objevila v roli Květy Vavruškové.

Na divadelních prknech pak byla k vidění ve hrách Mandragora, Šumař na střeše, Čas vlků a další.

V roce 1989 dokonce získala ocenění za nejlepší ženský herecký výkon v roli Elisy ve hře Dekameron v Národním divadle v Praze.

Ovšem i Pavla Tomicová má v kapse nějaké to ocenění. V minulosti byla nominována v divácké anketě televizní popularity Týtý v kategorii herečka, před pár lety pak získala rozhlasovou cenu Thálie za herecký výkon v rozhlasové hře Znásilnění.

Oblíbená herečka Pavla Tomicová letos oslaví padesát devět let. S manželem Ondřejem Malým, který je držitelem Českého lva, má dceru Anežku. Z prvního manželství má Pavla syna Adama.

Fanoušci by byli nadšení, kdyby se kadeřnice Simona vrátila zpět do oblíbeném seriálu. I my budeme doufat, že se objeví v nějakém dalším zajímavém pořadu.

Autor: Štěpán Pacík


Související články