Sestra Tamary Klusové je od manželky známého zpěváka k nerozeznání. Budete mít problém určit, která je která

od Nikola Jaroschová
2 minuty čtení
tamara klusová
tamara klusová

Tamara Klusová se dostala do povědomí českých diváků původně v soutěži Hlas Československa, které se zúčastnila roku 2012. Dnes je ale známá především díky svému manželovi Tomáši Klusovi.

Tamara má několik vlastních písniček, další nazpívala společně se svým mužem, který je také zpěvákem. Pár se k sobě dokonale hodí, i když se nevyhne hledáčku bulváru, ostatně jak už to tak u celebrit bývá.

Dlouho se tak v médiích řešil například jejich problém s nevěrou, ke kterému se vyjádřila snad všechna média. Klusovi se nakonec rozhodli spekulace ukončit po svém, a to právě pomocí Instagramu, kde je zpěvačka pravidelně aktivní.

S fanoušky komunikuje téměř denně

Každá správná celebrita by měla myslet na své fanoušky. A stejně tak i Tamara Klusová se snaží s těmi svými komunikovat osobně pomocí Instagramu, kde poskytuje informace nezkreslené médii.

Na Instagram po aféře s nevěrou nahrála informace o tom, že si s Tomášem vše odpustili. Tehdy šlo o to, že Tomáš zpěvačku podvedl a média spekulovala o jejich rozchodu.

Tamara ale jasně všem vysvětlila, že svému muži odpustila, protože se milují a jedna chyba neznamená konec vztahu. A stejně jako tato informace i stovky dalších oblétly fanoušky rychlostí blesku hned poté, co je zveřejnila na sociální síti.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Tamitadyje (@tamara_klusova)

Dnes už je sice nevěra u Klusových téměř zapomenuta, na Instagramu ale funguje zpěvačka pravidelně i tak. Sdílí se svými fanoušky zážitky z volného času i ze své kariéry, někdy se dokonce pochlubí i nějakým tím rodinným životem.

Na fotce byste je od sebe nerozeznali

Fotka z 5. ledna letošního roku zachycuje Tamaru Klusovou a její sestru Ester Kubovou. Obě nádherné ženy se usmívají a málokdo by mezi nimi hledal rozdíl. O tom, že jde o sourozence, není pochyb.

Tamara se navíc pochlubila tím, že svou sestru považuje za svou nejlepší kamarádku a hodně pro ni znamená. Fanoušci sdílí v komentářích nadšení, někteří se dokonce z legrace ptají, která z žen na fotce je Tamara a která její sestra.

Podle všeho bude zpěvačka na Instagramu aktivní i do budoucna. Je to totiž ta nejlepší cesta, jak se svými fanoušky sdílet zážitky a jak jim sdělit informace, které jsou médii často velmi zkreslené.

Autor: Šárka Cvrkalová


Sdílet článek:Share on Facebook
Facebook

Související články