Sestra Patricie Pagáčové je snad nejhezčí česká doktorka. Koukněte se, jaká kráska vás může překvapit v ordinaci

od Nikola Jaroschová
< 1 minuta čtení
patricie pagacova 1
patricie pagacova 1

Patricie Pagáčová, rozená Solaříková, se ani po skončení v Ulici nenudí. Účinkovala jako porotkyně v poslední řadě Superstar a aktivně fotí kalendář pro pejsky. Půvaby se v této rodině dědí a Patricie na Instagramu ukázala sestru Lindu.

Čtrnáct let jsme Patricii vídali jako mladou Terezu Jordánovou v seriálu Ulice. Spolu s diváky dospívala a předloni seriál nadobro opustila. Od té doby se ukázala jako porotkyně talentové soutěže a zkušená influencerka.

Instagram používá jako jeden ze zdrojů obživy, ale hlavně jako možnost být v kontaktu s fanoušky. Což je jí kvůli koronavirové krizi odpíráno.

Výborné geny

Často doma cvičí jógu a především tráví čas s pejsky, a to ať už se svými, nebo s těmi v útulcích.

V prosinci oslavila třicáté druhé narozeniny, a přesto vypadá na dvacet.

Skvělé geny zdědila po mamince. Maminka je štíhlá blondýnka, která na svůj věk vypadá parádně. A Patricie není její jedinou dcerou.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Patricie Pagáčová (@patricie.pagacova)

Půvabná lékařka

O dva roky starší Linda je vystudovanou lékařkou a ve zdravotnictví stále pracuje. Sestry Solaříkovy (ačkoli jedna z nich je již Pagáčová) jsou opravdu velmi půvabné a všechny tři i s maminkou jsou si velmi podobné.

Fotka z letního tenisového zápasu ukazuje, jak usměvavé obě sestry jsou i při sportu. Moderátor Evropy 2 Petr Říbal fotku vtipně okomentoval: „Nové sesterské tenisové duo. Měly byste vyzvat sestry Williamsovy.“

Všichni v komentářích chválí, jak moc to oběma dámám sluší. Fotka je z letošního léta, kdy společně vyrazily na tenisový kurt.

Při pohledu na jejich fotku je až škoda, že sester Solaříkových není víc.

Autor: Naďa Brožová


Související články