Sestra Ondřeje Brzobohatého vypadá úplně stejně jako Hana Gregorová. Ta podoba vás ohromí

od Nikola Jaroschová
< 1 minuta čtení
Ondřej Brzobohatý
Zdroj: Profimedia

O Ondřeji Brzobohatém je slyšet v souvislosti s jeho hudbou a manželstvím s Miss World Taťánou Kuchařovou. Málokdo ví, že tento muzikant má i dvě sestry. Jeho nevlastní sestra Rola z oka vypadla jejich mamince Haně Gregorové.

Oba sourozenci mají stejnou matku, ale jiného tatínka. Rola je starší a je dcerou lékaře, který pochází z Jordánka.

Láska Hany a Gassana nevydržela tisíce kilometrů, které je dělily. Zatímco ona žila na Slovensku, on pobýval ve Spojených arabských emirátech.

Hana sice chvíli přemýšlela, že by se i s dcerou usadila v Dubaji, nakonec na to z rodinných důvodů nedošlo.

Láska během natáčení

Mezi oběma rodiči po rozvodu nepanovaly žádné špatné vztahy, naopak, Rola se otcem dále vídala i po něm.

Slovenská herečka posléze zahořela pro Radoslava Brzobohatého, o dvacet let staršího herce. Toho poznala při natáčení filmu Noční jezdci o pašerácích koní. On byl ale v tu dobu ženatý s neméně věhlasnou herečkou Jiřinou Bohdalovou.


Po jejich rozvodu v roce 1982 už ale mileneckému páru nestálo nic v cestě a svou náklonnost stvrdili sňatkem. Rola poté přijala příjmení Brzobohatá.

Sourozenecké focení

Co se týče podoby, je Rola celá po mamince. Jde to vidět i na nejnovějších fotografiích, které sourozenci pořídili pro ženský lifestylový magazín.

Na Ondřejově instagramovém profilu se totiž objevila koláž plná veselých snímků ze zákulisí. Rola i oblíbený muzikant se na nich smějí a jde vidět, že si společné focení a rozhovor užili. „Sranda musí být – i kdyby na chleba nebylo!“ napsal k fotografiím Ondřej.

Ten má kromě sestry Roly ještě starší sestru Radanu, jež pochází z prvního Radoslavova manželství s herečkou Jarmilou Kolářovou.

Autor: Alice Konopásková


Sdílet článek:Share on facebook
Facebook

Související články