Sestra Moniky Bagárové ukázala fotku v plavkách bez líčení a retuše. Rozdíl je vidět na první pohled

od Lída Kropáčková
2 minuty čtení
Bagárová
Zdroj: Profimedia

Natálie Bagárová si zatím cestu k popularitě buduje. Má ovšem všechny předpoklady k tomu, aby i ona stanula na výsluní. Krása ani talent jí rozhodně nechybí. Natálii je krásných 21 let a cestu ke slávě už má snadnější, něž měla její starší sestra Monika, která už jméno Bagárová proslavila.

Sklízí úspěch na sociálních sítích

Natálie by jednou klidně mohla být i slavnější. Už teď má na svém instagramovém profilu hezkou skupinu sledujících, a navíc se občas po boku své slavnější sestry předvádí i před kamerami. Studem rozhodně netrpí, a navíc také moc hezky zpívá.

Srovnání se sestrou Monikou se nevyhne

Oproti starší sestře má jednu velkou výhodu, a tou je naprostá svoboda. Monika už žije ve světě rodičů a musí se především věnovat péči o svou nádhernou dcerku, kterou porodila Makhmudovi Muradovi.

Pro mateřství se rozhodla poměrně brzy, a přestože teď spíše řeší trochu vášnivý vztah s přítelem nebo péči o dceru, neupadla v zapomnění. Určitě má už ale odlišné priority než mladší bezdětná sestra.

Zatímco o Monice se nyní píše víc v souvislosti s kojením dvouleté dcery, za které se rozhodně nemusí stydět, mladší sestra Natálie oslovuje mladší generaci svobodných dívek.

Natálie se nebojí nechat nahlédnout do svého života

V současnosti se i ona v roli oblíbené influencerky vydala směrem k přirozené kráse a snaží se mladším dívkám vysvětlit, že by fotografie krásných a bezchybných žen neměly brát tak úplně vážně, protože to, co je na fotografii často prezentováno, nemusí být v reálném životě úplně identické.

Ukázala, co umí fotografie

Šikovná fotografie podle mladé Natálie dokáže na ženě skrýt nedostatky, a naopak zviditelnit přednosti. I amatérský fotograf s dobrým programem na úpravu fotografií umí ubrat nějaké to kilo navíc, pomocí filtru skrýt nedokonalosti pleti a se správným světlem udělat postavu i výraz obličeje velmi atraktivní. Profesionální fotografové potom umí udělat hotové zázraky.

Právě takovou fotografii uvedla na svém instagramu jako příklad, jak může být i ona stylizovaná do svůdné krasavice v plavkách, zatímco další snímek ukazuje běžnou momentku, kde Natálie není nalíčená, je v přirozeném denním světle a nesnaží se zatahovat bříško. Jde tedy o přirozený snímek bez retuší a klamu a ukazuje tak, že je obyčejná jako její příznivkyně. Rozdíl

Není první, kdo pobízí mladé dívky k přirozenosti

V podobném trendu už se před časem ukázala svým fanouškům třeba Patricie Pagáčová (dříve Solaříková), která dlouhé roky bojovala s nadváhou.

Nedávno se ve stejném duchu nechala vyfotit i Anička Slováčková, která dokonce veřejně svému nedokonalému tělu poděkovala za to, že funguje, jak má a pomohlo jí s nelehkým bojem proti rakovině, který musela už v mladém věku podstoupit a který vyhrála.

Natálie Bagárová, stejně jako její předchůdkyně, za propagaci přirozené a nedokonalé krásy sklízí velký úspěch a určitě jí tento postoj na cestě k popularitě pomůže.

Zdroj: Instagram, Blesk, Šíp

Autor: Lída Kropáčková


Sdílet článek:Share on facebook
Facebook

Související články