Sestra Moniky Bagárové trpěla silnými depresemi. Bála se, že ublíží malé Rumince

od Šárka Cvrkalová
2 minuty čtení
Monika Bagarova Natalie Bagarova
Zdroj: Profimedia

Monika Bagárová není jediná ve své rodině, kdo se věnuje zpěvu. Její sestra nedávno zveřejnila na sociální síti úryvek nové písničky, do které vložila své pocity z posledních měsíců. Natálie trpěla depresemi, výrazně zhubla a bylo pro ni těžké s problémy bojovat.

O 7 let mladší sestra Moniky Bagárové popisuje období, kterým si prošla, jako to vůbec nejtěžší ve svém životě.

Není se čemu divit, že o ni rodina měla velký strach. Nyní už ale s pomocí lékařů Natálie se svými démony bojuje.

Zhubla 15 kilogramů

„Vždy jsem měla ideální váhu 54 až 58 kilogramů,“ svěřila se Bagárová pro Aha! Přiznala, že během depresí, kterými trpěla, výrazně zhubla.

„Ze začátku jsem nevěděla, co mi je. Měla jsem extrémní depresi, nemohla jsem vstát, nemohla jsem se umýt, museli mě umývat, zhubla jsem 10 až 15 kilo a do toho jsem musela fungovat. Brečela jsem, nechtěla jsem žít, ztrácela jsem sama sebe,“ cituje její slova Super.

Teď se naopak Natálii podařilo výrazně přibrat, čehož si všímají i lidé na sociálních sítích. „Poprvé v životě vážím 67 kilo. Ano, přibrala jsem a dost často mi na to chodí i připomínky. Ale nic si z toho nedělám, jsem mladá a fyzicky zdatná, takže mám možnost na sobě zamakat,“ uvádí.

Bála se, že ublíží Rumince

V nejhorších chvílích během svých depresí měla Natálie strach, že by mohla ublížit svému okolí. Rozhodla se, že se tak raději s některými lidmi nebude vídat. A patřila k nim i dcera její sestry Moniky Ruminka.

„Ta myšlenka se týká vašich nejbližších. Ze začátku šlo o Ruminku, absolutně jsem s ní nemohla trávit čas, protože mě napadaly nejhorší scénáře, které nedokážete zastavit. Pak to přešlo na všechno, tři měsíce jsem neřídila, protože jsem se bála, že někoho přejedu,“ svěřuje se.

Natálie dokonce pomýšlela na sebevraždu. Dnes je sice z nejhoršího venku, stále se ale s problémy potýká a řeší je s lékaři.

„Dostal mě z toho čas, moje rodina a kamarádi. To bylo jediné, co jsem měla, a samozřejmě víra v boha. Cítila jsem, že je někdo, kdo ví, co moje srdce prožívá, cítí vaši bolest. Víra je o tom, že máte naději. Tak moc jsem se modlila a plakala, abych zvládla každý jeden den a byla silná,“ doplňuje.

Zdroj: Topky, Super, Aha!, Instagram

Autor: Šárka Cvrkalová


Sdílet článek:Share on facebook
Facebook

Související články